Krize na nekonečnu Zemí je obří projekt televize CW, jenž bude rozdělen do pěti částí, které budou vysílány v rámci seriálů Supergirl, Batwoman, The Flash, Arrow a DC’s Legends of Tomorrow v prosinci letošního a lednu příštího roku. Očekává se, že crossover vyústí smrtí legendárního Green Arrowa, jehož vlastní seriál končí zkrácenou osmou řadou.

Kevin Conroy bude starý Bruce Wayne

Jak server IGN informoval, Kevin Conroy si zahraje starého Bruce Waynea. Z toho jsou fanoušci, kteří si herce a dabéra zamilovali především díky seriálu Batman: The Animated Series a série videoher Batman: Arkham, na větvi. Je to totiž úplně poprvé, co si netopýří kápi Conroy obleče ve skutečnosti jako herec. Další zajímavou novinkou je dvojrole Brandona Routha (39).

Ten hraje v seriálu DC’s Legends of Tomorrow superhrdinu Raye Palmera alias Atoma. Jenže to nebude jediná role, kterou ztvární. Routh, který si zahrál muže z oceli ve snímku Superman se vrací Bryana Singera z roku 2006, si Supermana zopakuje i nyní. Samozřejmě z jiné reality a v jiné podobě. Ale stejně jde o velkou věc.

Míří Black Lightning do Arrowversu?

To však stále není vše. Jediným seriálem od CW, který doposud odolával začlenění do Arrowversu, je Black Lightning. Představitel stejnojmenného hlavního hrdiny, kterého ztvárňuje Cress Williams, prozradil, že se Black Lightning v crossoveru objeví. Zařadí se ale mezi seriály Arrowversu? To zůstává otázkou. Nezbývá, než si počkat do prosince. To začne ta pravá komiksově-superhrdinská mela.

Fotogalerie
25 fotografií