Marvel’s Daredevil se nevrátí se čtvrtou sérií na Netflix. Jsme ohromně pyšní na třetí a zároveň finální sezónu, a i když to je pro fanoušky bolestivé, cítíme, že je nejlepší uzavřít tuto kapitolu na vrcholu. Děkujeme tvůrci seriálu Eriku Olesonovi, scenáristům, báječnému štábu a úžasným hercům, včetně Charliemu Coxovi, samotnému Daredevilovi,“ stojí v prohlášení Netflixu.

„Jsme vděční fanouškům, že podporovali seriál během všech těch let. Zatímco na Neflixu skončil, tři natočené série zůstanou na službě v následujících letech, zatímco postava Daredevila bude žít v budoucích projektech Marvelu,“ uvádí se v něm dále. Fanoušci, kteří čtou mezi řádky, se domnívají, že za zrušením Daredevila stojí Disney, který vlastní práva na komiksové materiály od Marvelu.

Video
délka: 02:33.37

Trailer na třetí sérii seriálu Daredevil Netflix

Miliardový gigant totiž chystá spustit svou vlastní streamovací službu Disney + a očekává se tedy, že se komiksoví superhrdinové přesunou na ni. Zrušení Daredevila, který se objevil i v nepovedeném crossoveru The Defenders, přišlo poté, co byly ukončeny spřátelené seriály Iron Fist a Luke Cage. Neflix/Marvel počin The Punisher se druhé řady dočká, stejně jako je v plánu třetí řada Jessicy Jones. Pak ale bude s oběma seriály také nejspíš amen.
Fotogalerie
161 fotografií