Titans je nový komiksový seriál pojednávající o partě superhrdinů, které velí Batmanův parťák Robin. Ten však na netopýřího muže, který ho po smrti rodičů vychovával a trénoval, zanevřel a sám opustil Gotham.

Bývalý cirkusový akrobat, kterému zabili rodiče, se po odloučení od Batmana vydal do Detroitu. Tam začal pod svým občanským jménem Dick Grayson pracovat jako detektiv, v čemž se mu daří, protože pro to má dobré vlohy.

Brzy mu však zkříží cestu mladá dívka Rachel Roth aka Raven, které neznámý kult zavraždil matku. Robin brzy zjistí, že dívka je speciální. Je totiž dcerou démona Trigona. Partu později doplní mimozemšťanka Starfire, která ovládá oheň.

Posledním členem skupiny se stane zelený Beast Boy schopný změnit se v jakékoliv zvíře. V seriálu se objevují i Hawk a Dove nebo skupina podivínských superhrdinů Doom Patrol, která se po Titans dočká dokonce vlastního seriálu.

Titáni jsou jiní než ostatní komiksové seriály. Jsou totiž určeni dospělému publiku, takže v nich není nouze o nadávky, krev ani sexuální narážky. Oproti filmům z DC Extended Universe jde navíc o opravdu temnější dílo.

Navíc nechybí ani černý humor. Titans exceluje i v hudebním doprovodu. Zazněly v něm už retro songy od Tavares, Foo Fighters nebo Boney M. Seriál bude mít celkem 12 epizod, dosud se streamování dočkaly první tři. 

Fotogalerie
15 fotografií