Neuvěřitelné! Dres s podpisem Davida za 400 tisíc korun vydražila Vendula Pizingerová (Svobodová). Vendula ho ale nedá jako dárek svému synovi Kubíkovi ani manželovi, ale okamžitě ho věnovala chlapečkovi, který bojuje s rakovinou… Klobouk dolů… Celková částka, která byla vybrána v dražbě, činí 1 700 007 korun a tanečním číslem na hudbu z Jamese Bonda GoldenEye končí také oficiální část Plesu v Opeře.

Vendula vydražila dres.

Světoznámá celebrita David Beckham vlastnoručně podepsal svůj fotbalový dres, který se teď draží.

 

Moderátor večera Marek Eben vede charitativní dražbu. Už teď se vybralo k milionu korun.

Marek Eben vede dražbu.

I když Vendula Pizingerová přišla s kamarádkou, tak na ocet nezůstala. Do kola ji vzal exšéf pražského dopravního podniku Dvořák.

Vendula i tančila.

Poslední do Opery dorazil britský herec Tom Riley s přítelkyní. Čeští diváci ho mohou znát ze seriálu Da Vinciho démoni. Ale jelikož pospíchal na pódium, tak se s nikým nebavil.

Tom Riley a Lizzy Caplan na Plesu v Opeře

Vendula Pizingerová v doprovodu kamarádky v róbě od Táni Kovaříková s dlouhou vlečkou, na kterou jí neustále někdo šlape. Rozjasňující pudr dělá Vendule na nose podivný poprašek.

Vendula Pizingerová (Svobodová)

Čerstvě vdaná Gábina Partyšová přišla v šatech, ve kterých se minulou sobotu vdala. V doprovodu manžela Daniela vypadala velmi spokojeně. „V podstatě jsem ty šaty od svatby nesundala. Akorát mám jiné šperky,“ řekla Blesk.cz moderátorka, která si s manželem určitě půjde zatančit.

Gábina Partyšová ve svatebních šatech s manželem

Nejvýstřednější model vynesla módní blogerka Inna T. V tylových šatech od Liběny Rochové připomínala postavu z Adamsovy rodiny.

Blogerka Ina T.

Modelka Simona Krainová překvapivě v zelenkavé „zácloně“ od slovenské návrhářky Jany Pištějové. Ale není to vůbec zlé… Účes si Simona tvořila sama, make-up zvládla za 20 minut.

Simona Krainová

Česká Miss Renata Langmannová s manželem. Oba v černém, jak na pohřeb.

Renata Langmannová

Do tří hodin do odpoledne nevěděla Iva Kubelková, jak budou vypadat její šaty. Návrhářka Dominika Sedláčková je dodělávala na poslední chvíli.

Iva Kubelková

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Lukáš Hejlík s manželkou Veronikou, která je ještě hubenější než před porodem.

Herec Lukáš Hejlík s manželkou

Manželé Zorka a Míra Hejdovi. Zorka ve sněhobílém modelu od návrháře Michaela Kováčika.

Zorka a Míra Hejdovi

Herečka Jitka Schneiderová v modré róbě od Lukáše Lindnera v doprovodu tanečního partnera Marka Dědíka, kterého proslavila noční vášnivá líbačka s neznámým mužem, při které byl načapán po finále StarDance.

Jitka Schneiderová a Marek Dědík na Plese v Opeře

Pořadatelé plesu oznámili, že nedorazí architekt Terry Farrell. „Vzhledem k neodkladným pracovním povinnostem musel svou účast zrušit krátce před dnešním slavnostním večerem.“

Cib, cib, cibulenka…! Přesně takhle vypadá moderátorka Lucie Borhyová v róbě s cibulákovým potiskem! Ano, je to ten známý potisk na porcelánu… Kdo Lucce vybral tyhle šaty, měl by být navždy ztracen v překladu! Moderátorku doprovází tatínek.

Lucie Borhyová

Moderátor Saša Hemala v doprovodu manželky, která si černou róbu ozdobila pruhem naškrobené záclony.

Saša Hemala s manželkou

Vicemiss Bára Vida Kolářová dorazila v doprovodu sestry. Manžela Přemka nechala doma, aby ohlídal nemocného pejska. Bára si oblékla šaty od Lukáše Macháčka.

Těhotná vicemiss Bára Kolářová

Jako první do Opery dorazila úřadující Miss Nikol Švantnerová s přítelem, záletným fotbalistou Jakubem Horou.

Nikol Švantnerová a Jakub Hora

„Na poslední chvíli mi odpadla práce v zahraničí, takže jsem narychlo sháněla šaty. Půjčila mi je Tereza Sabáčková. Ale jsem nastydlá, takže uvidíme, jak tady dlouho vydržíme,“ řekla Blesk.cz misska v černé róbě.