Chtěl mít ještě jedno dítě

"Noemi začala chodit do školky a má už zařízený svůj pokoj. S manželkou tak máme na sebe více času a možná se nám podaří něco tak krásného, jako je přivést na svět další dítě, "prozradil zpěvák před měsícem v rozhovoru pro pořad Smetánka na televizi Markíza.

Bohužel dalšího potomka se už nikdy nedočká. Mukovo bezvládné tělo objevila manželka v pondělí v jejich pražském bytě. O příčině smrti Petra Muka se stále polemizovalo, ale podle pitevní zprávy se udusil zvratky, které vyvolalo velké množství požitého alkoholu spojeného s léky. Ještě před tím se snažil dovolat svému osobnímu lékaři, bohužel neúspěšně.

Po Mukovi zůstaly tři dcery, syna už se nedočká

Zpěvák Petr Muk (†45) měl talent na plození dcer. Z prvního manželství měl dvě, z druhého jednu. To, co nemohl jako otec dát prvním dvěma dcerám, vynahrazoval malé Noemi. Informaci, že se Mukovi před třemi a půl lety narodil nemanželský syn Šimon, zpěvák nikdy nepotvrdil.

Starší dcery Míša a Šárka bydlely kvůli studiu během týdne společně s Mukem a jeho novou rodinou. I když původní rodinu opustil, na dcery nezapomínal. Míša zdědila umělecké sklony, vystudovala konzervatoř, hrála i v několika divadelních představeních. „Ten svět showbyznysu se jí ale nelíbil. Už hrát nechtěla a raději začala studovat divadelní vědu,“ vyprávěl Blesku Muk během posledního rozhovoru. Dcera Šárka je spíš technického zaměření. Studuje stavební fakultu na ČVUT.

Benjamínek rodiny, tříapůlletá Noemi, byla zpěvákovým sluníčkem. Její dětství prožíval mnohem intenzivněji než u starších dcer. „To jsem býval tři čtvrtě roku pryč, na zájezdech, na koncertech. Na Noemi jsem měl už od jejího narození mnohem víc času,“ říkal Blesku ještě před šesti týdny o holčičce, která nedávno začala chodit do školky.

Fotogalerie
7 fotografií