Princ William, Kate a jejich tři děti se zúčastnili akce Big Help Out, kde si mimo jiné v rámci akce vyzkoušeli i lukostřelbu. Každý, kdo je rodič, ví, že udržet dítě ve společnosti v klidu někdy bývá až nadlidský úkol. Podle všeho se ale zdá, že vévodkyně si s tím umí poradit.

Podle expertky na řeč těla zatím stojí „skutečné nadšení“, které dokáže jako matka přenést na své tři děti.  V případě, že se Kate zapojí do nějaké veřejné aktivity, dělá to vždy s nadšením a právě tento soutěživý styl se odráží v chování George (9), Charlotte (8) a Louise.  „Znamená to, že jakmile rodina má nějakou soutěžní příležitost nebo výzvu, vrhne se do toho s opravdovým nadšením,“ uvedla Judi Jamesová pro britský Express s tím, že kárat děti na veřejnosti, aby se chovaly slušně by nemělo smysl.

Kromě toho má však vévodkyně Kate ještě jeden trik, jak jednat s dětmi, komunikuje s nimi totiž na jejich úrovni a děti se tak mohou cítit jisté a věřit ve své schopnosti, když se zapojují do nejrůznějších her a aktivit.  Když si například princ Louise opékal dobroty na ohni, sklonila se do jeho výšky, jako by byla dalším dítětem, aby se cítil motivovaný, ale nepříliš rodičovsky „opečovávaný“.

Video
délka: 00:35.20
Video se připravuje ...

Princezna Kate na finále Eurovize 2023 krátce zahrála na piáno. reprofoto YouTube / @Royal Reporter Lydia

Fotogalerie
64 fotografií