Princ William je sice následníkem britského trůnu, takže pro něj platí trochu jiná pravidla, než pro „poddané“, pod honosným kabátem je to ale pořád jenom člověk. A stejně tak i jeho manželka, princezna Kate Middletonová

Manželé se spolu v neděli objevili na předávání filmových cen BAFTA 2023 a jako obvykle si pro sebe ukradli všechnu pozornost. Princezna svým půvabem zastínila nejednu hereckou hvězdu a William svým šarmem zase okouzloval filmaře v důvěrných rozhovorech. 

Bižu za „pár kaček“

Kdo by čekal, že Kate vynesla outfit za miliony, ten by se šeredně pletl. Manželka budoucího krále si na galaakci oblékla bílé šaty na jedno rameno značky Alexander McQueen, ve kterých zazářila už v roce 2019. Doplnila je dlouhými černými rukavicemi a zlatými doplňky včetně náušnic značky Zara za ani ne 500 korun. William zvolil černý oblek s dvouřadovým sakem a ladícím motýlkem. 

Jako vždy působili manželé naprosto jako ze škatulky. Všudypřítomným kamerám nicméně neunikl okamžik, který pár pro jednou postavil do o něco „lidštějšího“ světla... Při promenádě po červeném koberci Kate Williama laškovně poplácala po zadku! Takové veřejné projevy u ní vskutku obvykle nevídáme. 

Video
Video se připravuje ...

5 věcí, které má Kate Middleton společné s princeznou Dianou Videohub

Fotogalerie
355 fotografií