Harry a Meghan se odstěhovali do USA a na královskou rodinu ve slavném rozhovoru u Oprah Winfreyové (68) naplivali spoustu špíny. Jeden přešlap za druhým, ale pro královnu Alžbětu jsou pořád rodina, a tak je pozvala i s dětmi na  oslavy, které se konají v souvislosti s výročím její vlády - na trůně již bude neuvěřitelných 70 let.

Letos v červnu tak svého vnuka s chotí po dlouhé době uvidí. Nadšená je hlavně z toho, že pozná konečně svou pravnučku Lilibet (11 měsíců), která ostatně dostala jméno na její počest. Ještě ji na vlastní oči neviděla a nechovala ji ani v náručí. Stejně tak to bude poprvé i pro prince Charlese (73). Stejně tak staršího Archieho (3) jistě všichni rádi uvidí a budou mu nostalgicky říkat, že ho naposledy viděli jako mal miminko.

Podle britského Mirroru Harry, Meghan a děti skutečně přijedou a ubytují se ve svém někdejším sídle ve Frogmore Cottage. Čas s Alžbětou by v soukromí podle všeho mohli strávit už příští sobotu.

Předpokládá se, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu se budou účastnit přinejmenším jedné z akcí, co spadají pod tzv. Bank Holiday víkend, ale nemělo by se s nimi počítat na všechny události. 

Také už se spekuluje, že budou moci čtvrteční oslavy v rámci tradiční Trooping the Colour sledovat z VIP sekce. Vzhledem k tomu, že už nejsou přední členové královsk rodiny a pro korunu tzv. nepracují, nemají právo a privilegium se po boku vladařky objevit na balkóně v Buckinghamském paláci. Také není jisté, zda Meghan a Harryho do Británie bude následovat i štáb z Netflixu, co s nimi natáčí jejich dokument.

VIDEO: Usmiřovací cesta Harryho a Meghan: 15 minut s Charlesem a strach z Williama?

Video
délka: 02:39.36
Video se připravuje ...

Usmiřovací cesta Harryho a Meghan: 15 minut s Charlesem a strach z Williama? Profimedia.cz

Fotogalerie
91 fotografií