Princ William tento týden vystoupil v audiosérii Time to Walk, která má lidi inspirovat, aby se hýbali, a prozradil, že jeho dcerka, princezna Charlotte (6), je skutečně neposedná - a také velkou fanynkou písničky Waka Waka (This Time For Africa) z roku 2010. Populární písničku od kolumbijské zpěvačky Shakiry (44) prý poslouchá každé ráno předtím, než jde do školy, a tancuje na ni v kuchyni oblečená do baletní sukýnky. Vždy se k ní přidá i malý princ Louis, a podle vévody z Cambridge je pak skutečně boj donutit divoce tančící děti k oblékání.

Tato informace se donesla až ke známé popové hvězdě, která na tuto novinku reagovala na sociální síti. Přesdílela článek na Metro.uk, kde se citace následníka trůnu, prince Williama, objevila, se slovy: „Jsem moc potěšená tím, že se ti líbí moje hudba, princezno Charlotte.“ Díky nevinné poznámce prince Williama se jí také až nečekaně zvýšilo sledování na youTube. Fanoušci královské rodiny si song, který vznikl před 11 lety jako oficiální píseň mistrovství světa ve fotbale 2010 (které se konalo v Jižní Africe) přehrávali tak intenzivně, že záhy dosáhl 3 miliard zhlédnutí.

VIDEO: Shakira - Waka Waka (This Time for Africa)

Princ v pořadu dále líčil, že se jeho dvě starší děti George (8) a Charlotte ráno pravidelně hádají při výběru písniček k snídani. Spravedlnost a rovnováhu musí zajistit právě on, a tak se jeho dvě děti střídají v tom, jaká hudba se bude zrovna poslouchat. 

On sám má prý rád skladbu, která ho ve vzpomínkách vrací do dětství. Jeho maminka, zesnulá princezna Diana (†36), prý jemu a jeho bratrovi Harrymu (37) cestou do školy v autě vždy přehrávala písničku Tiny Turnerové (82) The Best. Prý aby tak lépe překonali případný strach z toho, co je ve školních škamnech čeká…
Fotogalerie
61 fotografií