Na zveřejňování osobních informací a fotografií ze soukromí jsou vévodové ze Sussexu velmi skoupí. Když se tedy naskytne příležitost hodná odhalení exkluzivní momentky z jejich luxusního života v Kalifornii, fanoušci netrpělivě vyčkávají. Už potřetí si ale pro ně MeghanHarrym připravili studenou sprchu.

Archie ve čtvrtek 6. května oslavil druhé narozeniny a jeho rodiče, dle dlouholetých zvyklostí královské rodiny, zveřejnili synáčkovu novou fotografii. Na té je Archie zády k objektivu a sépiové zabarvení je natolik pobledlé, že bez pořádného zaostření všechno splývá do jedné beztvaré šmouhy. Fanoušci byli sice rádi, že jim vévodové ukázali další jedinečný moment z Archieho dětství, netajili však své rozhořčení, že je to potřetí, co před světem tajnůstkářsky skryli jeho tvář.

U příležitosti Mezinárodního dne žen se šťastná rodinka ukázala ve stínu stejného stromu, pod jakým oznámili, že čekají holčičku. Archie si na snímku hověl na matčině hrudi, s hlavou položenou na jejím levém rameni, čímž se fanouškům schoval úplně. Na Vánoce Meghan a Harry zklamali ilustrovaným přáním, kde sotva byli poznat oni sami.

„Má smysl takové fotografie vůbec zveřejňovat?“ stěžuje si královská fanynka na sociálních sítích. „Copak se stydí za jeho tvář?“ nechápe další pisálek. „Proč nikdy neukazují jeho obličej? Protože to není on?“ dal život nové konspirační teorii třetí. Podle uvědomělejších fanoušků je důvod naprosto zřejmý - manželé chrání synovo soukromí, po tom všem, čím si kvůli údajným obavám monarchů z barvy jeho kůže prošel, ho nechtějí vystavovat negativním vlivům společnosti.

VIDEO: Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru

Video
délka: 06:40.40

Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru Mall.tv

Fotogalerie
92 fotografií