Majitelka údajně nejkrásnějšího zadečku Pippa Middletonová se stane dvojnásobnou maminkou! Jak píše deník The Sun, půvabná Pippa je ze svého těhotenství patřičně „nadšená“. „Všichni jsou bez sebe. Uprostřed tohoto velice náročného a obtížného roku jsou to konečně fantastické zprávy,“ cituje deník zdroj blízký slavné rodině. Mladší sestra vévodkyně z Cambridge je již matkou syna Arthura (2), kterého má s manželem, miliardářem Jamesem Matthewsem (45).

Pár však tuto krásnou novinku prozatím oficiálně odmítl komentovat, a tak nejspíše ukáže až čas, zda i v tomto případě platí okřídlené rčení: „Není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu“. Na štíhlé Pippě, která se vždy pyšnila vypracovanou postavou, ostatně bude její těhotenství vidět velice brzy…

Své „ano“ si Pippa s Jamesem řekli v roce 2017 a aktuálně žijí v Londýně, kde vlastní rezidenci o šesti ložnicích v centru Londýna. Ta je údajně přišla na 17 milionů liber (493 milionů českých korun). Šušká se, že právě z důvodu, že se jejich rodina rozroste o dalšího člena, zakoupila Pippa s Jamesem 72 akrů půdy v listnatém Bershire. Za pozemek ve vesnici, kde již před časem zainvestovali do rodinného domku s velkou zahradou, měli dát 1,5 milionu liber (43,5 milionu korun), navíc je to prý zcela ideální místo na výchovu dětí.

VIDEO: Připomeňte si, jak se svět zamiloval do Pippy Middletonové.

Video
délka: 02:12.57
Video se připravuje ...

Připomeňte si, jak se svět zamiloval do Pippy Middleton youtube

Mimochodem, kromě dcer mají Middletonovi ještě syna Jamese (33), úspěšného obchodníka, jenž se jednu dobu potýkal s vážnými psychickými problémy a dokonce prý pomýšlel na sebevraždu. Naštěstí se ale začal se svými depresemi včas léčit a dnes pomáhá charitativní organizaci Heads Together, která se zaměřuje na pomoc psychicky nemocným lidem… a kterou založil jeho švagr princ William (38) s manželkou a Jamesovou starší sestrou Kate. Ta dala život už třem dětem, princi Georgovi (7), následníkovi britského trůnu, princi Louisovi (2) a princezničce Charlotte (5).

James je sice už přes rok zasnoubený s finanční analytičkou Alizee Thevenetovou (30), nicméně prozatím je bezdětný. Zato má ale pořádně velkou smečku pejsků, s níž je často vídán na procházkách (či projížďkách) Londýnem. Své čtyřnohé mazlíčky totiž s sebou bere i na kolo ve speciálně upraveném vozíčku...

VIDEO: Záběry z příjezdu Pippy na svatbu

Video
délka: 00:53.34
Video se připravuje ...

Záběry z příjezdu Pippy na svatbu facebook

Fotogalerie
118 fotografií