Informace o tom, že nejen rodnou Británií milovaný princ Harry randí s Američankou Meghan Markleovou, se na veřejnost dostala na podzim roku 2016. A jak se zdá, Meghanin profil se dočkal jen chvíli před tím pár pěkně zajímavých změn. A byť to v praxi znamenalo záměnu jen pár slovíček, jejich význam je celkem zásadní.

Říkat, že je oficiální partnerka člena královské rodiny ochránkyní slabých a nemocných, totiž zní mnohem líp, než že je konfekční modelkou. Podle The Daily Telegraph učinil změny neznámý uživatel s IP adresou PR agentury sídlící v americkém Los Angeles.

Žádné veřejně dostupné informace nepotvrzují, že by Meghan Markleová byla klientkou oné agentury zajištující vztahy VIP osobností s tiskem a veřejností. Přesto vzniká prostor pro otázku, zda o oné editaci Wiki stránky věděla.

Co z Wikipedie rovněž zmizelo, je věta o tom, že Meghan Markleová byla hosteskou, která v americké verzi televizní soutěžní hry Deal or No Deal držela kufřík číslo 24. Těžko s přesností říct, zda je to pro manželku prince Harryho a matku jejich společného syna Archieho (1) nepříjemná vzpomínka. Fakt, že kdysi stála v davu modelek na schodech s kufrem v náruči a na výzvu soutěžících ukazovala obsah cestovního zavazadla, asi zkrátka není ničím, čím by se ráda chlubila. Zvlášť coby velká feministka.  

 

Fotogalerie
74 fotografií