Řeč tentokrát není o britské královské rodině, ale o té nizozemské. Ani tam pokladnu zrovna nešetří, jelikož přestavba a kompletní renovace zámku Huis ten Bosch po více než 30 letech vyšla na neuvěřitelných 63 milionů eur, tedy v přepočtu 1 602 405 000 korun!

Výsledek je ovšem vskutku skvostný, a tak to zřejmě nebyly peníze vyhozené do kanálu. Královský palác nyní zvenčí i zevnitř působí majestátně a honosně a jistě bude více než vhodným sídlem pro členy monarchie.  Výsledná podoba sídla v Haagu byla po třech letech prací veřejnosti představena ve středu 3. července a je jen otázkou času, až se sem přestěhuje král s rodinou a zabydlí se tu.

Nizozemský panovník Vilém Alexandr Nizozemský (52) se nemusí vůbec bát, že by se mu tam s manželkou Máximou Nizozemskou (48) a dcerami Catharinou-Amaliou (15), Alexií (14) a Ariane (12) snad špatně vedlo. Ostatně jeho mezi lidmi populární choť je temperamentní Argentinka, kterou poznal před lety v baru, a ta by se jistě dokázala ozvat.

Možná podobně jako britská vévodkyně Meghan (37), manželka prince Harryho (34). O té se povídá, že jí není nic dost dobré. Ostatně sídlo pro ni, Harryho a jejich novorozeného synka Archieho také prošlo kompletní úpravou za neuvěřitelných 70 milionů, které putovaly z daní. Z toho Britové nebyli moc nadšení...

Fotogalerie
45 fotografií