V nedávném rozhovoru pro QuestRed Samantha Markleová svou sestru Meghan rozhodně nešetřila. V otázce nad velmi často propíranou válkou mezi vévodkyněmi Kate a Meghan má jasnou odpověď. Podle ní je za tím žárlivost!

„Myslím si, že Meghan žárlí. Miluje totiž být středem pozornosti, to by mohl být ten důvod," naznačila skutečnou podstatu sváru mezi oběma vévodkyněmi. Své sestře by ale doporučila, aby si z Kate spíše vzala příklad. „Doufám, že se Meghan nechá Kate trošku inspirovat. Ona je už dost zkušená a může jí pomoci ochránit miminko a zároveň ho vzdělávat a dát mu realistický pohled na život," chrlí ze sebe Samantha. 

Médii nedávno proběhly zvěsti o tom, že Meghan bude chtít vychovávat sama, bez chůvy. „Myslím, že Meg rozhodně mít chůvu bude. Kolik pokojů má Frogmore? Mohla by mít jednu v každém z nich," směje se Samantha. „Meghan je hodně tvrdohlavá, takže aby ta chůva neutekla s pláčem, bude muset být hodně silná," přisazuje si dcera jejich společného otce Thomase Markla.

Samantha si neodpustila ani rýpnutí do newyorské baby shower (oslava příchodu miminka), která byla velmi nákladná. „Vzhledem k tomu, že ji teď všichni sledují a má velkou platformu, čehož si je Meghan dobře vědoma, nemůže se předvádět na baby shower za 200 tisíc dolarů!"

Meghan před pár měsíci zaslala svému otci Thomasovi (74) dopis, ve kterém mu napsala, že jí zlomil srdce na milion kousků. To se ale Samantě vůbec nelíbilo. „Ona nemá srdce, jinak by dělala všechno pro to, aby se táta cítil pohodlně, byla by laskavá a milující. Takže zlomené srdce? Ne! Jeho srdce je zlomené!" šokovala svým prohlášením. 

I přesto, že o Meghan nemluví Samantha úplně v superlativech, jejich odcizení ji mrzí. „Byli jsme úplně normální rodina, není to tak, že bychom s tebou nesdíleli tvé úspěchy. Byli jsme na společných prázdninách, na tvých tanečních recitálech, strávili jsme hodiny na telefonu a najednou jsme úplně přestali existovat. Nemůžeš lidem takhle ubližovat, najednou otočit scénář a hrát si na oběť," uzavřela její o sedmnáct let starší sestra. 

VIDEO: Meghan vs. Kate: Jaký je mezi nimi rozdíl? 

Video
délka: 06:16.51

Meghan Markle vs Kate Middleton: Jaký je mezi nimi rozdíl? HarpersBazaar

Fotogalerie
109 fotografií