Pětidenní cesta, která pochopitelně nemohla zůstat v utajení, po provalení způsobila doslova pozdvižení. Meghan před měsícem odletěla do New Yorku soukromým letadlem, party se konala v luxusním hotelu The Mark, večeře ve vyhlášení restauraci Polo, kde stojí jídlo klidně deset tisíc, a jen taková květinová výzdoba, kterou vadnoucí následně rozvezli do nemocnic a sociálních center, přišla na několik desítek tisíc korun. Mezi hosty byla například tenistka a Meghanina kamarádka Serena Williamsová, která nechyběla ani na královské svatbě, manželka George Clooneyho, právnička Amal, nebo její kolegyně ze seriálu Suits Abigail Spencerová.

Kritika, která se na Meghan snesla, jí zřejmě vrásky na čele nedělá. Podle britských médií se chystá druhá tzv. baby shower party, kde by se měla objevit například návrhářka Victoria Beckhamová, z Los Angeles má přiletět také Meghanina matka Doria. Je možné, že ta už v Británii zůstane, protože porod dalšího královského potomka se mílovými kroky blíží a Doria bude chtít být Meghan nablízku a co nejvíce ku pomoci. 

„Nemělo by to být nic velkého, jen pro pár nejbližších kamarádek,“ nechal se slyšet pro Mail Sunday zdroj z okolí rebelující vévodkyně. Původně se měla oslava konat v jejich novém sídle ve Windsoru. Jelikož však renovační práce na Frogmore House nabírají zpoždění, alternativní řešení včetně Buckinghamského paláce přicházejí v úvahu.

Miminko prince Harryho a jeho manželky Meghan by mělo přijít na svět na přelomu dubna a května.

 

Fotogalerie
33 fotografií