Setkání s královnou při vánočním obědě je obrovská pocta, na kterou se obě vévodkyně pořádně připravovaly. Tedy jedna rozhodně víc než druhá. Meghan i Kate se sice rozhodly recyklovat šaty, které už v minulosti někdy do společnosti vynesly, ale celková hodnota jejich outfitů byla astronomicky odlišná!

Kate se na tuto událost rozhodla pro růžové šaty z dílny návrhářky Stelly McCartney, které jí místo v šatníku zabírají už přibližně sedm let. Podle deníku The Sun za ně tehdy utratila pouhých 305 liber, tedy necelých devět tisíc korun!

Zatímco spořivá Kate se držela při zemi, Meghan se rozhodla, že chce být u královny za opravdovou princeznu, a neváhala se pořádně vyšperkovat! Její šaty od návrháře Erdema Moralioglu, které již v před dvěma lety oblékla do pořadu The Today show, byly sice dražší, ale stále ještě relativně dostupné (stály necelých 36 tisíc korun).

Jenže Meghan se je rozhodla rozzářit náramkem od Cartiera, jehož cena se odhaduje přibližně na 4 miliony korun! Celý outfit ještě doladila botami a kabátem, v prodejní ceně za 26 tisíc korun.

Že se Kate s Meghan vzájemně moc nemusí, o tom se povídá již několik týdnů. Na zakopání válečné sekyry to ale, po tomto excesu manželky prince Harryho, rozhodně nevypadá.

VIDEO: Kate a Meghan na Wimbledonu

Video
délka: 03:14

Kate a Meghan na Wimbledonu youtube

Fotogalerie
62 fotografií