Vévodkyně vyrazila po boku chotě Harryho (33) na první oficiální cestu do Irska. Stejně jako v Británii tam na ni čekaly davy fanoušků, s nimiž se pozdravila a promluvila pár slov. Dokonce při tom prozradila i jednu velmi důležitou věc. 

Nechala se totiž slyšet, že jí chybí herectví a zejména seriál Suits (Kravaťáci), kde sedm let představovala právničku Rachel Zane. „Jsem velká fanynka seriálu a řekla jsem jí, že mi už chybí,“ prozradila Fiona Moore z Dublinu o svém krátkém setkání s vévodkyní před Muzeem irské emigrace. Dočkala se od ní dokonce odpovědi ve smyslu, že i Meghan se po seriálu stýská.

Přesto nevypadala nijak zvlášť smutně. „Vypadala velmi uvolněně, vtipkovala, smála se," popsala ji Fiona pro Daily Mail. „Meghan nikam nepospíchala, dívala se nám do očí, byla opravdu milá. Je to závan svěžího vzduchu v královské rodině,“ nechala se zase slyšet další z přítomných dam, Caroline Bates.

I tak si ale manželka prince Harryho možná v soukromí občas povzdychne, že už není jen Meghan Markle jako dřív a nemůže se věnovat herectví. Své kariéry se totiž po zásnubách s členem královské rodiny musela vzdát. Stejně tak byla nucena smazat účty na sociálních sítích i blog. Na druhou stranu má ale teď takovou fanouškovskou základnu, o jaké by se jí dříve ani nesnilo.

VIDEO: Novomanželé Harry a Meghan: Zbavili se svatebních darů za 200 milionů!

Video
délka: 00:32
1080p 720p 360p

Novomanželé Harry a Meghan: Zbavují se svatebních darů za 200 milionů! Tereza Kühnelová

 

Fotogalerie
148 fotografií