Po nevhodných komentářích Meghaniny nevlastní sestry Samanthy, která narážela na to, že budoucí manželka prince Harryho nejeví zájem o otce, který žije v bídných podmínkách, se tentokrát ozval další člen rodiny. Ačkoliv už bývalý. 

Exmanžel Samanthy Scott Rasmussen prozradil detaily o vztahu nevlastních sester a nebál se připojit varování pro Meghan. Sestry jsou totiž poněkud na ostří nože a vždy podle Scotta byly. A mohla za to starší z nich. „Věřím, že odmítala Meghan proto, že právě ona měla život, po kterém Samantha vždy toužila a byla žárlivá,“ sdělil deníku Mirror online. „Samanthiny řeči, jak spolu dnes vycházejí, jsou hloupost,“ dodal s tím, že mu nikdy nepřišlo, že by se Samantha snažila dělat Meghan hezčí život, když byly obě mladší.

VŠE O SVATBĚ PRINCE HARRYHO A MEGHAN MARKLE NAJDETE ZDE!

„Měla úroveň, byla slušná a zdvořilá. Byla vším, čím chtěla být i Samantha,“ okomentoval Scott jednu z Meghaniných návštěv domova své sestry a svého tehdejšího švagra. „Harry a Meghan musí vědět pravdu o Samantě. Je ten poslední člověk, který by měl být ve Windsorském zámku,“ vzkázal snoubencům a dodal, že Samantha byla vždy slavomanka, které to ale kariérně nevyšlo a úspěch Meghan bere jako křivdu.

Fotogalerie
110 fotografií