20. říjen 2019
Svátek slaví Vendelín, zítra Brigita

Harryho Meghan je kopií Diany: Miluje stejné oblečení, sport a věnuje se charitě

/
 • Harryho dívka Meghan kopíruje princeznu Dianu.
  22. října 2017 ● 06:20

  Princezna Diana (†36) si získala tisíce srdcí svým milým úsměvem, charitativní prací, přátelskou povahou… Povahu po ní bezpochyby zdědili její synové William (35) a pak hlavně princ Harry (33), který jde ve šlépějích své matky a stejně jako ona cestuje po světě a věnuje se charitě. Sympatický princ se zhruba před 18 měsíci zakoukal do krásné herečky Meghan Markle (36), která je, zdá se, kopií jeho tragicky zesnulé matky. Podívejte se, co je spojuje!

 • 1.

  Charita

  Meghan a Dianu spojuje zejména jedna vlastnost – obří srdce. Obě našly svůj smysl života v pomáhání ostatním, hlavně pak dětem. Tyto dva snímky hovoří za vše. Princezna Diana v roce 1997 navštívila hinduistický chrám v Londýně, kde byla zachycena v bílých šatech při rozhovoru s dětmi. V roce 2016 Meghan navštívila Rwandu, kde byla vyfocena s dětmi. Meghan se navíc stala ambasadorkou UNICEF a bojuje za ženská práva.

  Princezna Diana s dětmi v hinduistickém chrámu v Londýně

  Meghan Markle se věnuje charitě stejně jako Diana. Na fotografii je s dětmi ve Rwandě.

 • 2.

  Beznadějné romantičky

  Nejen obří srdce, ale i bezmezná víra v lásku spojuje Dianu a Meghan. Přestože se Diana provdala za muže, o němž tušila, že miluje jinou, dlouho věřila, že se jí manželství podaří zachránit. „Myslím si, že v každém manželství, obzvlášť pokud máte rozvedené rodiče jako já, se prostě chcete snažit pořád víc, aby to fungovalo,“ vysvětlila.

  Diana byla první královskou nevěstou, která odmítla slíbit poslušnost.

  Meghan také pochází z rozvedené rodiny, A jako dítě byla prý úplně posedlá svatbou Diany a sledovala ji pořád dokola a dokola v televizi. Když se jí nedávno zeptali na její vztah s princem Harrym, řekla: „Já osobně zbožňuji skvělé milostné příběhy.“

  Princ Harry a Meghan Markle

   

 • 3.

  Láska k džínům

  Lady Diana zbořila nejednu královskou konvenci a Meghan nejspíš půjde v jejích šlépějích. Princezna milovala džíny a mladistvou módu, na kterou nedala dopustit, i když v královských kruzích jsou spíše zvykem nažehlené šaty a perly. Meghan si libuje v džínách všech možných stylů a nejspíš ani královna ji nedonutí, aby svůj šatník proházela.

  Diana měla ráda pohodlný styl.
  Meghan má ráda stejný styl oblečení jako Diana.

 • 4.

  Baseballové čepice

  Meghan, stejně tak jako princezna Diana, miluje baseballové čepice, Diana kšiltovku nosila, aby se ukryla před fotografy. Tvář pod kšiltem skrývá ráda i Meghan.

  Diana v kšiltovce

  Meghan se před novináři ukrývá pod kšiltovkou tak, jako to dělávala Diana.

 • 5.

  Šaty

  Ovšem americká herečka od princezny z Wallesu neokoukala jen kšiltovku, nýbrž i styl šatů. V roce 1994 princezna Diana oblékla černé šaty, které si vzala na letní večírek Vanity Fair v Serpentine Gallery v Londýně, shodou okolností podobné šaty oblékla i Meghan.

  Diana v šatech na letní party Vanity Fair
  Meghan Markle má stejný styl jako Diana.

 • 6.

  Šperky

  Herečka má dokonce stejný vkus na šperky. Princezna milovala hodinky od šperkařství Cartier, stejné zlaté hodinky nosí i Meghan.

  Dianiny hodinky
  …Meghan miluje stejné hodinky jako Diana.

 • 7.

  Jóga

  Pro herečku je důležité, aby si udržovala postavu. Figuru si udržuje Meghan cvičením jógy. Hádejte, kdo také rád cvičil jógu? Ano, princezna Diana.
  Diana cvičila jógu…
  …stejně jako Meghan.

 • 8.

  Spiritualita

  Aby toho nebylo málo, Meghan dokonce jako princezna Diana navštívila Indii. Princezna Indii navštívila v roce 1992 s princem Charlesem a tehdy tam byla vyfotografována ve světlém oblečení s červenou tečkou na čele, kterou nosí ženy vyznávající hinduismus. V bílém a s červenou tečkou se nechala vyfotit i Meghan, která se stejně tak jako princezna věnuje i charitě!

  Meghan Markle v Indii s červenou tečkou, kterou nosí ženy vyznávající hinduismus.
  …stejnou tečku si nechala udělat i Diana.

 • 9.

  Video a galerie

  VIDEO: Princ Harry vtipkoval s drzou holčičkou, která mu ujídala popcorn. Jeho reakce byla dokonalá!

  Video
  délka: 01:48

  Princ Harry vtipkoval s drzou holčičkou, která mu ujídala popcorn. Jeho reakce byla dokonalá! hellogiggles.com

  Fotogalerie
  26 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

blamal: Jako by si z oka vypadly, opravdu. Kterej tupec pise tyhle kravoviny?

(22. 10. 2017 11:15)

hujer.z.blesku: Hm, tak to aby se začal pomalu bát, že mu taky nasadí parohy.

(22. 10. 2017 09:06)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy