Kníže Albert už dvě děti má, obě však nemanželské. S bývalou jihoafrickou plavkyní Charlene Wittstock, kterou si vzal před třemi lety, však nyní napjatě očekává svého právoplatného následovníka. Původní informace zněly, že se dítě narodí koncem roku. Jenže teď to vypadá, že by do hnížecí rodiny mohly přibýt hned dvě ratolesti! 

"Můj starý spolužák z Bulawaya Mike Wittstock (otec Charlene - pozn. red.) mi telefonoval, že jeho dcera čeká dvojčata. Gratulujeme Charlene a Albertovi!" Tenhle vzkaz totiž napsal na svůj Twitter moderátor z JAR Derek Watts. Později jej smazal, přesto se ale zpráva rozlétla rychle do světa.

Zpráva o dvojčatech, která se objevila na Twitteru jihoafrického moderátora
Autor: INT, Twitter

Na to, zda se informace potvrdí, si ale budeme muset počkat. Blonďatá Charlene i její muž zatím mlčí. Naposledy se knížecí palác nechal slyšet pouze v tom duchu, že "princ Albert II. a monacká princezna Charlene s nesmírnou radostí oznamují, že očekávají radostnou událost." V rodině Grimaldiů, vládnoucí Monaku od roku 1297, by však mohli přibýt namísto jednoho rázem hned dva noví členové.