William jako vzorný manžel tráví v nemocnici každý den tak dlouho, jak mu to jeho povinnosti dovolí. Má totiž velké starosti o těhotnou Kate. Včera však nemocnici opouštěl s úsměvem na rtech. Zdá se tedy, že se vévodkyně cítí lépe.

Akutní nevolnost

Kate totiž trpí hyperemesis gravidarum, tedy nadměrným zvracením těhotných, která postihuje jednu z dvou set žen. Zvracení může vyvolat i velmi malé množství vody. Je tedy velké nebezpečí dehydratace. Když je ale v péči lékařů, není maminka ani miminko v ohrožení.

Dvojčata

Jelikož hyperemesis gravidarum postihuje třikrát častěji ženy čekající dvojčata, vyrojilo se mnoho spekulací, že Kate možná čeká miminka dvě.

Catherine v nemocnici kromě Williama, navštívila také její matka Carol a otec Michael. Z jejich rozzářených tváří bylo znát, že jsou velmi šťastní a na vnouče, nebo možná vnoučata, se moc těší.

Jisté je, že to nejnáročnější budoucí maminku Kate ještě čeká. Její těhotenství bude totiž tím nejsledovanějším po celém světě, což může být pro těhotnou ženu velmi stresující.

Fotogalerie
3 fotografie