Všechny vypadaly elegantně a tvářily se, že Kate a Williamovi přejí do společného života štěstí, ale za jejich úsměvy mohla být i lehká závist. Kdo? Williamovi expřítelkyně. Královský titul jim unikl o vlásek... Na svatbu si přivedly pánské doprovody, aby dokázaly, že i bez britského prince se dá žít.

Mezi sebou kamarádky

S Jeccou Craig (28) princ Will zažil jen mladistvý flirt. Jecca je teď zadaná. Jejím partnerem je kapitán Philip Kaye – kamarád Williama. Isabella Anstruther-Gough-Calthorpe (30) na obřad dorazila s přítelem Samem Hoare, což je herec a její kamarád z dětství.

William pozval i Oliviu Hunt (28), se kterou chodil na univerzitě před tím, než poznal svou osudovou lásku Kate. Na obřadu nechyběla ani Rose  (28), ačkoli s ní princ randil jen krátce, když dostudoval v Etonu. Kruh expřítelkyň přítomných na královské svatbě uzavřela Arabella Musgrave (28), která momentálně pracuje pro Gucci, chodí s Georgem Galliers-Prattem a kamarádí se s Hunt, jelikož obě milují italskou módu.

Kate si na svatbu také pozvala dřívější milence. Její seznam byl ale kratší než Willův. Dorazili Willem Marx (28), což byl její první přítel, a Rupert Finch (32), ze kterého je teď úspěšný právník pracující v Londýně.

Fotogalerie
22 fotografií