Ve hře je například nosná bižuterie, monumentální šperky moderního designu. Především pak hra s akcentem odlišné barvy. Ať už se jedná o pokrývku hlavy, efektně použitou šálu, šátek, rukavice. Anebo kabelku a střevíčky, s nimiž se v outfitu na toto téma nejvíce pracuje.

Jitka Nováčková: Decentní tah

Jitka Nováčková: Decentní tah

Saténová blůza s vysokým komínovým límcem je efektní, sošná ramena též, ale rukávy, jež se pod jejich vycpávkami propadají, nikoli. Kalhoty jsou rovněž k možné diskuzi, ale nevtíravá, leč působivá, temný celek rozbíjející barevnost kabelky a bot zaslouží symbolický palec nahoru.

Známka: 2

Monika Leová: Nech na hlavě

Monika Leová: Nech na hlavě

S hladkým trikem splývající sako plus dírami vyšperkované džíny s masivními teniskami představují nenucenou klasiku. Příkladem fádní jednobarevnosti jejich black & white kombinace není, nicméně klobouk dává na vědomí, kterak dotek šťavnaté rumělky působivost černobílého kontrastu ještě více umocní.

Známka: 1

Vojtěch Dyk: A proč ne?

Vojtěch Dyk: A proč ne?

Košile přes kalhoty s jemným nenápadným vzorem a šedé džínové bermudy náleží k zavedenému, kvalitou svršků a luxusními hodinkami provázeného mainstreamu. Dezén pestrobarevných puntíků na kotníkových botách pak puncuje masovým trendem určený outfit kýženou jinakostí.

Známka: 1

Lejla Abbasová: Eso rudé

Lejla Abbasová: Eso rudé

Bílá, písková a zemitě hnědá spolu ladí, uklidňují, jsou oku příjemné. Střih blůzy doprovozené jednoduchými kalhotami s trendy krátkými a širokými nohavicemi je v outfitu dostatečně nosný. I v této podobě by styling uspěl, nicméně červený dotek jednoduchého psaníčka v laku na něj přitahuje větší pozornost.

Známka: 1

Zorka Hejdová: Cestou vzoru

Zorka Hejdová: Cestou vzoru

Ke krku uzavřený, příliš nepadnoucí a menší ňadra vyžadující dekolt i zvonové, z bočních švů krátkého živůtku vycházející rukávky šperk odmítají. Ten v outfitu supluje luxusní lady kabelka, jež velkou plochu tyrkysově zeleného saténu koření nejen noblesně efektní barevností, ale především vzorem, což je moment, který zasluhuje plný počet hvězd.

Známka: 1-

 

Matyáš Hložek: Deficit přirozenosti

Matyáš Hložek: Deficit přirozenosti

Klasický kožený křivák, rozhalená bílá košile s efektně vytaženým cípem přes úzké, nad kotníky ohrnuté kalhoty plus robustní červené tenisky, které oblíbenou fúzi černé s bílou dráždivě naruší. Outfit chybný není, ale houfně používané stylistické praktiky působí strojeně. Servírovaná nenucenost je velmi nepřesvědčivá.

Známka: 2-

 

Jenovéfa Boková: Osvědčený kontrast

Jenovéfa Boková: Osvědčený kontrast

Černý základ tělo obepínajících midi šatů rozsvítila po letech opět módní, v pase na řemen uvázanou ledvinkou. V signální cihlové pojednala i skvělé kozačky v kombinaci kůže a textilu. Ostře zelené, ve vlasech jen zčásti přiznané závěsné náušnice urputný soulad obou doplňků příjemně ředí.

Známka: 1-

 

Fotogalerie
8 fotografií