Svůj čas se Klára Vytisková snaží rozdělit mezi práci a rodinu. „Když zrovna někde nezpívám, jsem furt s dcerami. Sbíráme maliny, mácháme si nohy v potoce nebo malujeme křídama po zdech. Můj sen je mít maringotku, kde bysme s dětmi celý léto malovali. Tak snad ji dostanu k narozeninám. Manželovi už jsem to říkala,“ prozradila Blesk.cz Vytisková své vize.

Zpěvačka necelý měsíc po porodu dcery Olivie na festivalu ve Varech odehrála koncert se svou kapelou, ale děti měla stále nablízku. „Jsem v pohodě, protože vím, že jsou tady někde poblíž. Vozím si je všude radši s sebou, protože takhle se od nich vzdálím jen třeba na hodinu a půl. Určitě bych víc trpěla, kdybych odjela z domu a nechala je tam dýl. A hlavně Olivie teď pořád jen spí a jí a usmívá se, takže to je v pohodě,“ svěřila se zpěvačka, která má dvě dcery s bubeníkem své bývalé kapely Toxique.

Jinak se ale kolem dcer dost naběhá, což jí také pomohlo shodit téměř všechna přebytečná kila, kterých v těhotenství s Olívií nabrala osmnáct. Být matkou ji baví a dalším dětem by se rozhodně nebránila. „Vždycky jsem chtěla tři děti, ale uvidíme, nechci nic zakřiknout. Nechám tomu volný průběh,“ prozradila novopečená dvojnásobná matka.

VIDEO: Daniela Peštová o únavě a party

Video
délka: 01:05.43

Daniela Peštová o únavě a party Blesk TV

VIDEO: Nikol Švantnerová: Většinou chodím bez kalhotek a bez podprsenky!

Video
délka: 01:46.24

Nikol Švantnerová: Většinou chodím bez kalhotek a bez podprsenky! Blesk TV

VIDEO: Kdy jste naposledy viděli Veroniku Vařekovou? Žije v Africe!

Video
délka: 00:55.36

Kdy jste naposledy viděli Veroniku Vařekovou? Žije v Africe! Blesk TV

Fotogalerie: UniCredit Bank party ve Varech: Mejdan …
56 fotografií

VŠE O MFF Karlovy Vary 2017 ČTĚTE ZDE

Fotogalerie
13 fotografií