Zahajovací víkend festivalu bývá hojně obsazen hvězdami. Letos se v pátek po červeném koberci projde již zmíněná hvězda Kill Bill Uma Thurman a bratr slavného Bena Afflecka Casey. Ten v neděli ve 14 hodin v Thermalu uvede svůj snímek. Takže šance na společná selfie jsou vysoké.

Vzhledem k tomu, že oba jsou ve Varech poprvé, jistě si nenechají ujít kolonádu, návštěvu vyhlášené restaurace Embassy, kde si domácí paštiku dával prezident Václav Havel a kdo neochutnal pečenou kachnu, jako by nebyl. Ale pozor, chce to včasnou rezervaci.

Nejbujnější mejdany jsou ve Finlandia Kokos baru, který je otevřen od 10 do 4 hodin do rána. Loni se o zábavnou vložku postaral sporťák Michal Hrdlička, letos ho vystřídá Tomáš Řepka s Kateřinou Kristelovou nebo Tomáš Matonoha.

Po celou dobu festivalu zde bude také Finlandia Kokosová galerie. Pětice známých osobností České republiky vytvoří zajímavá umělecká díla. Pouhý jeden měsíc před festivalem obdržel každý z nich zásilku plnou kokosů, malovacích potřeb a jak jinak, než lahve Finlandia kokos vodky. Jejich úkolem bude z těchto věcí vytvořit dílo podle vlastního vkusu a nápadu. Fantazii se meze nekladou.

Pro milovníky filmů a koncertů je dobré navštívit dům České televize, kde jsou denně besedy s herci a projekce.

Před Thermalem je spousta stánků s občerstvením, pivem a vínem, ale ne moc dobré kvality. Dobře a levně se dá naobědvat v bufetové restauraci v přízemí Thermalu, ale chce to přijít včas. Zárukou dobrého vína a grilovaných jídel je restaurace Bokovka. Nejenom pro zámožné zahraniční návštěvníky nebo místní byznysmeny, ale i pro obyčejné batůžkáře se i letos otevře Grandhotel Pupp. Na zahrádce Rendez-Vous bude opět stánek s občerstvením s označením Pupp Punk, který nabízí luxusní jídla za rozumné ceny. Pochutnat si můžete na asijských specialitách a víně. Pro milovníky dobré kávy ani letos nechybí Nespresso lounge rovněž vedle Thermalu.

Kam se rozhodně nedostanete bez pozvánky, jsou doprovodné večírky sponzorů a samozřejmě Becher’s bar v Grandhotelu Pupp, kde dny končí všechny VIP hvězdy.

Vše o MFF Karlovy Vary 2017 čtěte ZDE >>>

VIDEO: Jiří Bartoška představil hvězdy festivalu: Kill Bill Uma Thurman a fešák z Avengers!

Video
délka: 01:42.81

Jiří Bartoška představil hvězdy festivalu: Kill Bill Uma Thurman a fešák z Avengers! Eliška Vinterová, Lukáš Červený

Video
délka: 05:45.47

Cristovao v limuzíně Blesku: Začínám mít myšlenky na rodinu a na děti! A kde bere peníze? Redakce Blesk TV

Fotogalerie
19 fotografií