20. září 2019
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš

Záruba, Bernášková i Kocáb: Hvězdy ve Varech vyvedly rodiny na kolonádu!

/
 • Pohody ve Varech si užívají i rodinky.
  11. července 2015 ● 05:44

  Luxusní róby, červený koberec a bujaré večírky. Na festival v Karlových Varech nejčastěji hvězdy vyráží s partnery nebo blízkými přáteli a užívají si festivalových party plnými doušky. Avšak někteří dají před divokými večery  přednost klidnému dni strávenému se svou rodinou na kolonádě.

 • 1.

  Šmuclerová s Haškem a dcerou

  Ředitelka vydavatelství Czech News Center, které vydává i Blesk, Libuše Šmuclerová si užívala festivalové atmosféry při procházce se svým přítelem Dominikem Haškem a dcerou Justinou Annou. „Za tři dny jsme stihli dva filmy a chtěli jsme ještě na jeden, ale čas nám to nedovolil. Ale oba se nám moc líbily,“ řekl Hašek.

  Libuše Šmuclerová s dcerou a přítelem Dominikem Haškem při procházce na kolonádě

 • 2.

  Zpěvák Kalousek s celou rodinou

  Zpěvák a politik Jan Kalousek do Varů přijel s manželkou Karolínou a třemi malými dětmi Annou, Sárou a Janem. Všichni se vydali na obhlídku města. Syn Jan táhl před sebou kočárek. Jednu z dcer Jan nesl na ramenou a další si hověla u maminky v náručí.

  Jan Kalousek na festival vzal také celou rodinu.

 • 3.

  Sporťák Záruba s Fridrichovou a oběma dcerami

  Sportovní komentátor Robert Záruba s manželkou Norou Fridrichovou do Varů přijeli s oběma holčičkami. Větší Dianku nesl Robert v náručí, zatímco čtyřměsíční Marianka spinkala v kočárku. Kromě holčiček má ještě sporťák z prvního manželství se Světlanou Witowskou patnáctiletého syna Viktora.

  Sporťák Robert Záruba s manželkou a dětmi na procházce

 • 4.

  Michael Kocáb se synem na kole

  Festivalové atmosféry si také užíval Michael Kocáb. Ten se před časem rozešel s Lejlou Abbasovou, a tak do Varů místo ní vyvezl svého syna. Otec a syn už si užili velkolepého zahájení a pak se věnovali sportu. Místo večírku si vyjeli na kolech prohlédnout večerní město.

  Michael Kocáb místo na večírek vyrazil na kolo. Společníka mu ve Varech dělá jeho syn.

 • 5.

  Jana Bernášková s manželem a dětmi

  Ani krásná herečka Jana Bernášková si nenechala velkou událost ujít. Na festival nepřijela jen se svým mužem Rudolfem Merknerem, ale i s oběma dětmi. Celá rodina se ve slunečný den vydala na obhlídku kolonády. Justýnka si nesla červený balonek a malý Theodor spinkal u tatínka.

  Jana Bernášková do Varů vyrazila s manželem a dětmi.

 • 6.

  Michal Dvořák se synem

  Na kolo ve Varech vyrazil také člen skupiny Lucie Michal Dvořák. Nesportoval ale sám, společníka mu dělal jeho syn a jmenovec Michal, kterého má s Lucií Kvasnicovou alias DJ Luccou.

  Michal Dvořák se ve Varech také rozhodl sportovat. Na kolo vzal syna Michala.

  Fotogalerie
  7 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy