V noci z pátku na sobotu slavila s manželem Jiřím Pomejem (43) v podhradí zámku Hluboká, ale do postele to bylo pro ně prostě daleko. Obec byla rezervovaná jenom pro ně, takže si novomanželé z 'mužů zákona' udělali taxikáře

"Zčistajasna jsme dostali od místní policie nabídku, že nás odvezou z veselice až do naší komnaty na zámku," řekla Nedělnímu Blesku Iveta, která se se svými načechranými šaty od návrháře Josefa Klíra mohla kvůli jejich váze a délce pohnout maximálně na sto metrů.

"Byla jsem za ten odvoz vděčná. Spěchali jsme za Arturem. Vnímala jsem jenom ten úžasný pocit, že jsem si vzala toho nejhodnějšího a nejúžasnějšího chlapa na světě," svěřila se včera Iveta, která se ještě před usnutím radovala z esemesky od rozvádějící se Lucie Bílé (42). "Vážím si, že mi popřála v tu nejhezčí chvíli," ocenila Iveta vzkaz od České slavice.

Ze svatby odvezla Ivetu a Jiřího policie!
Autor: Martin Mithofer

Pomeje si ze skandálního policejního doprovodu dělal srandu: "V policajtským autě jsem jel naposled před dvaceti lety. To jsem s kámošema dělal jakési výtržnosti na náměstí v Českých Budějovicích," svěřil Nedělnímu Blesku novomanžel. A co na to policie? Jak je možné, že ze sebe dělali taxikáře? "Ochranka nás požádala o pomoc. Bála se, že nezvládnou situaci kvůli novinářům a dalším lidem," komentovala to Jana Kameníková, mluvčí jihočeské policie.

V noci došlo i na rány pěstí

Co se dělo po obřadu na samotném mejdanu? Nezřízená oslava se selaty, vínem, vodkou a whisky. Aby ne - svatební raut stál 570 tisíc! "Počkejte, o půlnoci bude zpívat Petr Janda. To bude maso," ubezpečoval Jiří zhruba 650 hostů, aniž by věděl, že mu jeho kamarád nakonec všechno zhatí. Janda nezazpíval, vytratil se s manželkou Alicí a místo půlnoční pohody došlo i na rvačky. "Vole, tady máš ránu," křičel jeden z hostů a vrazil pěstí do obličeje dalšímu ze svatebčanů. A tekla krev!

Na velkou fotogalerii ze svatby se podívejte zde!

 

Kamarád miliardář-sponzor?

To už byla Bartošová dávno v posteli a informace o oslavě si nechala líčit až včera v deset ráno. Ke snídaňovému stolu s výhledem na podhradí se pomalu šourali první hosté. Asi netušili, kdo si k nim zrovna přisedl. Miliardář Aleš Buksa z Ostravy. Podnikatel, který vlastním letadlem po poledni odletěl s maminkou Ivety Bartošové a její rodinou na Moravu. Byl právě on záhadným sponzorem svatby? Čtěte v zítřejším Blesku!

Chceme dítě!

Svůj pokoj měli novomanželé v zámeckém hotelu Štekl o patro níž než modelka Andrea Verešová s manželem Danielem Volopichem a dcerou Vanessou. Možná ti je inspirovali k přiznání: „Také chceme dítě! A to co nejdřív,“ tvrdil Jiří Pomeje. Ale teprve na něm prý začnou pracovat...

Bartošová a Pomeje: Chceme dítě!
Autor: Martin Mithofer


"Mám smlouvu s panem producentem Oldou Lichtenbergem kvůli muzikálu Mona Lisa, kde budu hrát. Nesmím změnit vzhled, jinak bych dostala pokutu 200 tisíc," přiznala Bartošová.

Podrobnou on-line reportáž ze svatby roku si připomeňte tady!