I oni nosili domů jedničky a pětky. Někomu šlo učení hůř a občas nějakou tu "kuli" schytal, někdo chodil do školy rád a bylo to znát i na výsledcích. Někteří ze slavných dosáhli i mety ve vzdělání nejvyšší a vystudovali vysokou školu, některým stačila pouze střední...

Andrea Verešová (28)

Andrea Verešová
Andrea Verešová
Autor: Ladislav Křivan

Známá slovenská modelka a Miss Slovensko 1999 patřila ve škole k těm nadanějším. Vystudovala nakonec právnickou fakultu na Západočeské univerzitě v Plzni, pětiletá studia si především kvůli pracovním nabídkám o rok a půl prodloužila. Verešová nakonec odpromovala těsně před porodem své první dcery Vanessy. Její starší sestra Alexandra je inženýrkou ekonomie.

Verešová bude podruhé maminkou. Více se dozvíte zde!


Libor Bouček (27)

Libor Bouček
Libor Bouček
Autor: Ladislav Křivan

Populární moderátor patřil na základní škole ke šprtům, domů nosil pořád samé jedničky. Na gymnáziu se ale situace obrátila a schytal i nějakou tu horší známku. Nejhorší vysvědčení měl ve třetím ročníku - dostal 3 trojky. Průšvihářům radí moderátor posílat do školy na třídní schůzky starší sourozence. Asi to odkoukal od svých bývalých spolužáků, sám je totiž jedináček.

Zajímá vás, s kým teď Libor Bouček randí? Čtěte zde!


Monika Absolonová (31)

Monika Absolonová
Monika Absolonová
Autor: Jiří Černohorský

Zpěvačka Monika Absolonová patřila odmala k těm dětem, které se zvládají dobře učit, chodit do kroužků a ještě pomáhat doma. Absolvovala střední hotelovou školu, kde už to šlo s průměrem trochu dolů, a potom pokračovala studiem němčiny na Akademii J. A. Komenského. Už odmala ale cítila, že se chce jednou živit hudbou a tancem. Docházela na taneční konzervatoř i do Národního divadla, zpívala ve sboru a nakonec se propracovala až na úroveň uznávané zpěvačky, často obsazované do muzikálů.

Monika Absolonová patří i mezi milovnice zvířat, více se dozvíte zde!


Pavlína Wolfová (36)

Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
Autor: abl

Známá moderátorka Pavlína Wolfová si o sobě nemyslí, že by byla příliš studijně nadaná. Přesto nakonec absolvovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Na gymnáziu měla čtyřky a studium bakalářského oboru jí trvalo asi 8 let, ale i tak se vysokoškolský diplom počítá. Při studiu Wolfová pracovala a dokázala se vyšvihnout na post jedné z našich žádaných moderátorek.

Pavlína Wolfová se vrací na Novu. Více zde!


Alice Bendová (34)

Alice Bendová
Alice Bendová
Autor: Foto Blesk – Jindřich Mynařík

Sexy herečka tvrdí, že jejím nejlepším vysvědčením byla jednička v první třídě. Pak už to šlo prý s prospěchem z kopce dolů. Na střední uměleckoprůmyslové škole, kde se zaměřila na nábytek a interiéry, dokonce občas schytala i nějakou poznámku a důtku. Po maturitě začala pracovat v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí jednou všiml fotograf Jadran Šetlík a objevil ji pro modelingový i herecký svět.

Alice Bendová chce druhé dítě, více čtěte zde!


A koho to ještě teprve čeká?

Ewa Farna (15)

Ewa Farna
Ewa Farna
Autor: Foto Blesk - Ondřej Pýcha

Mladinká zpěvačka Ewa Farna dokončila základní školu a právě 1. září nastupuje na střední školu. Studovat bude na těšínském gymnáziu v polském jazyce! Na základní škole se učila výborně, takže jak to půjde dál, Ewo?

 

Kdo ze slavných šel 1. září se svým potomkem poprvé do školy? Čtěte v úterním tištěném Blesku!