Žádný z nich nedokázal to, co se podařilo Řekovi Niko Papadakisovi (33) ze zámožného klanu hoteliérů.

Fotogalerie
3 fotografie

O Vánocích mu moderátorka porodí prvorozeného. A na příští rok má zamilovaný pár naplánovanou svatbu! Odstěhuje se Lucie se svou novou rodinou do Řecka?

Lepší dárek ke kulatým třicátinám si vnadná blondýnka z Televizních novin nemohla přát. Lucie Borhyová (30), nejoblíbenější žena Novy, která miluje čokoládu a nesnáší plánování, pro jednou udělala výjimku a se svým řeckým milionářem Nikem, se rozhodli pro rodinu.

"Miminko bylo plánované, takže jsme to tušili," přiznala sexy kráska, která je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Řeckému boháči učarovala loni na Krétě při focení kalendáře Lucie 2008.

Snědý o tři roky starší Řek je synem Giorgiose Papadakise, známého majitele cestovky Sunny a především sítě luxusních apartmánů a hotelů na Krétě, ale i na Kypru. Přitažlivý exotický Niko Lucii také nebyl lhostejný. Stačilo charisma, které pro moderátorku bylo vždy důležité...

"Muž musí mít fluidum, které z něho vyzařuje. Musí být společenský, se smyslem pro humor," prozradila před časem, jací muži mají šanci získat její srdce. Nikovi se to podařilo. Lucie v té době neměla nejmenší tušení, že se zakoukala do synka vlivného bohatého řeckého podnikatele a že je s celým týmem ubytovaná v jednom z mnoha hotelů, které rodině patří.

Niko pro změnu netušil, že sexy blondýna je populární česká moderátorka. Od první chvíle ji považoval za asistentku fotografa Vladimíra Štrosse, který na Krétě fotil. Pak už jen stačilo přijmout pozvání na večeři... Netrvalo dlouho a Lucie se do Řecka začala stále častěji vracet.

Představuje si, jak bude vypadat...

Zpočátku se o jejich románku pouze spekulovalo. Dráždivá moderátorka 'nováckých' novin milostné pletky popírala, snažila se tak svého Nika uchránit před zvědavci a novináři. "Přítel není z televizního prostředí ani showbyznysu a nedělá mu dobře zájem. Nevidí důvod, proč být v médiích," upřesnila. Na konci roku se svého tajemného přítele, který si údajně oblíbil českou kuchyni, rozhodla přece jen ukázat. Společně se objevili na veřejnosti, ale podrobnosti o jejich vztahu si nadále nechává jen pro sebe... "Nic neřeknu," říká rozhodně.

Na vdávání mám čas!

Ještě vloni prohlašovala, že neuvažuje ani o rodině, ani o svatbě. "Biologické hodiny mi ještě netikají. Současný stav mi vyhovuje," uvedla v rozhovoru pro Blesk magazín přesně před rokem. S příchodem snědého Řeka do jejího života je ale všechno jinak.

Lucie si po několikaměsíční známosti hladí rostoucí bříško a sní o tom, jestli pod vánoční stromeček, kdy má první termín porodu, přivede na svět chlapce nebo holčičku... "Je to padesát na padesát. Občas si představuji, jak miminko asi bude vypadat. To všechny maminky dělají," usmívá se.

Je šťastná. "Cítím se tak. Prožívám nejkrásnější období svého života..." Ještě před porodem chtěl zamilovaný pár stihnout svatbu, teď to ale vypadá, že se veselky dočkají příští rok. "Až miminko trošku povyroste. Svatba bude určitě v klidu a daleko." I v tomto případě moderátorka změnila názor. V době, kdy žila s podnikatelem Alanem Babickým, měla o svatebním dni odlišné představy. "Svatbu bych chtěla velikou, na jaře nebo v létě a na zahradě!" přesvědčovala veřejnost.

Uvidíme, jestli se dočkáme velkolepé české veselky, nebo utajené řecké svatby. Stejně tak se ukáže, jestli se Lucie po porodu v Čechách natrvalo usadí tady, nebo na Afroditině ostrově, jestli se vrátí na moderátorské křeslo, nebo si bude užívat výhod bohatého přítele. "Všechno je jednou v budoucnu možné..."

Rozhovor s Lucií Borhyovou čtěte zde.