Soudce ho odložil na srpen. Důvod? Nepřišel třetí obžalovaný, Rosenbergův manažer Martin Patzelt. Jaký byl pro odročení důvod? Jednoduchý: nemoc.
"Soud dostal omluvu. Bez obžalovaného není možné líčení zahájit," řekla Blesku státní zástupkyně Hana Vrbová. Veřejnost se ale informací z průběhu srpnového procesu stejně asi nedočká. "S největší pravděpodobností bude veřejnost vyloučena. Podle předsedy senátu je to na místě," doplnila Vrbová. Vyhlášení rozsudku ale musí být veřejné.
Jak včera vše probíhalo se můžete dočíst zde.
Obžaloba viní Rosenberga z obchodování s lidmi, výroby a držení drog, šíření nakažlivé choroby a z kuplířství. Jeho manželku ještě z krádeže.
A co očekávají obžalovaní manželé od soudu? "Jsme zvědaví, jak to dopadne. Věříme, že spravedlivě," doufá pornoherec. "V tomto případě jsme zcela nevinní," tvrdí.
Natočil klip ve vězení
Na soud Robert Rosenberg teprve čeká. Ale rozhodně nezahálí. Natočil totiž nový videoklip – Žádné porno, ale klip k písničce Protest song. V něm se vrací ke svému pobytu za mřížemi.
Vazební věznici opustil před čtvrt rokem na kauci. Videoklip se točil v bývalé věznici v Mladé Boleslavi. Porno v něm sice nenajdete, ale dvě nahé dozorkyně si Rosenberg 'neodpustil'.