Ve znamení čtvrté adventní neděle se herečka ozvala svým sledujícím na sociálních sítích a svěřila se jim s tím, jak se jí v předvánočním období daří a co všechno už stihla. „Dnes jsem rámcově zabalila dárky, včera jsem už některé předala i převzala,“ napsala Eva, která se už teď těší na půlnoční mši i novoroční setkání s přáteli.
Vzácná pocta: Evu Holubovou přijal dalajlama. „Tibeťané dovedou zatnout zuby,“ zmínila genocidu od Číny
Zároveň prozradila, že má jasnou představu o tom, jak by měl vypadat její nový rok. „Mám spoustu úžasných předsevzetí, která navazují na splněné závazky roku 2025. Spoustu krásných plánů,“ svěřila se. Přiznala ale také, že ji čeká nelehká zdravotní zkouška.
„Čeká mě ještě jeden těžší zdravotní zákrok, ale mám za sebou hodně dobrého. Zdravotní potíže z minulého roku mě naučily trpělivosti, vytrvalosti, odhodlání a nenechat se pohltit poraženeckou náladou,“ dodala otevřeně.
Právě koncem loňského roku totiž herečka podstoupila operaci mozku kvůli aneurysmatu, které jí lékaři objevili během léta. Následně strávila nějaký čas v nemocnici a musela dodržovat přísný režim, aby se mohla co nejlépe zotavit.

























































