Kde se momentálně nacházejí zpěvákovy ostatky, nemá zdání ani majitel Divadla Broadway Oldřich Lichtenberg (61), který se zpěvákem před kolapsem jako jeden z posledních hovořil v hospodě na pivku.
„Pepíkova dcera Ester mi řekla, že se včas všechno dozvíme,“ usmál se Lichtenberg, který charitativní koncert na Broadwayi pořádá. Výtěžek dostane Fakultní nemocnice v Motole, kde se o Laufera po celé čtyři roky, když byl po operaci srdce v umělém spánku, báječně starali.
„Bude se zpívat, recitovat i vzpomínat. A vystoupí i Ester,“ láká producent. Už teď můžeme prozradit, že Janek Ledecký (62) povypráví o Lauferovi v muzikálu Hamlet a Václav Vydra (68) přednese zpěvákovu povídku Roura od kamen.
Josef Laufer jako Terminátor: Až natáhnu brka, tak po mně zbyde hromada železa! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík