Není pochyb, že má herečka Alice Bendová srdce na tom správném místě. Místo toho, aby dávala peníze množitelům, kteří se tváří jako solidní chovatelé, a přitom jen prodávají „skoro papírové“ psy, jimiž se pak jejich páníčkové chlubí na instagramu, ona přistupuje k pořizování němých tváří jinak. Její smečku tvoří pejsci z útulků a takzvaných „dočasek“, kde končí nechtěná a odložená zvířátka.

Není tomu tak dávno, co dala domov starému a nemocnému pejskovi... který její rodinu ale nyní náhle opustil. „Jsme jako ve snu, měli jsme tě, milovaný Karlíčku, jen 4 měsíce. Ano, věděli jsme, když jsme tě adoptovali, že jsi skoro jedenáctiletý čivaváček s moc nemocným srdíčkem a ledvinami, ale i přesto jsme doufali, že tu s námi budeš déle,“ napsala nyní Bendová na sociální síť smutně.

Video
Video se připravuje ...

Kápni božskou s Alicí Bendovou! O sexuálním obtěžování na natáčení! Petr Macek

„Odešel jsi včera večer v mojí náruči a za šeptání do ouška, jak moc tě milujemeJe nám strašně smutno, Karlíčku,“ stýskala si. Kromě toho poděkovala veterinární klinice, co se o pejska starala. I když je její žal jistě nezměrný a přijít o dva psí parťáky v rozmezí několika týdnů je prostě hrozné, mnoho jejích fanoušků jí připomínalo, že alespoň závěr života prožil Karel díky ní krásný.

„Aloooo! Víš, ale měl se u vás moc hezky,“ připomněla jí třeba herečka Eva Holubová (65). Svou soustrast jí vyjádřil také moderátor Jan Musil (57) anebo herečky Patricie Pagáčová (35) a Daniela Šinkorová (51). Ti všichni jsou mimochodem nadšenými pejskaři – a proto moc dobře chápou bolest Bendové. Snad Alici od truchlení pomůže alespoň zbytek její chlupaté rodiny...

Fotogalerie
47 fotografií