S nekonečným seriálem TV Nova Pagáčová prakticky dospěla. Nastupovala do něj totiž s jeho první epizodou jako sedmnáctiletá studentka a její postava Terezy Jordánové v něm vydržela dlouhých 14 let.

Když ze seriálu na vlastní žádost odcházela, byla řada diváků zklamaná. „Já to v sobě mám jako uzavřenou kapitolu, nemám v plánu se vracet,“ nechala se Pagáčová slyšet pro Blesk před necelými dvěma lety. „Ale říká se nikdy neříkej nikdy, takže kdyby měli scenáristé nějaký nápad a bez mé postavy by se to neobešlo, tak bych vyšla vstříc,“ dodala tehdy.

A jak řekla, tak také udělala! Po více než pětileté pauze je totiž Pagáčová zpět na place a točí jeden z nejzásadnějších dílů této sezony seriálu.

Sama k tomu na instragramu připsala: „Tak dlouho jste se mě ptali, jestli se vrátím do Ulice, až vám konečně můžu říct ANO! Přeci jste si nemysleli, že by Tereza nedorazila na Gábiny svatbu. Když jsem odešla a novináři se mě často ptali, jestli se vrátím, říkala jsem “Nikdy neříkej nikdy” a věděla jsem proč. I když jsem to neměla v plánu, tak když mi tvůrci zavolali a poprosili mě o to, věděla jsem, že musím… pro vás diváky, pro Terezu, pro Gábinu a navíc, tenhle seriál navždy bude v mém srdci, to je přeci jasný. Tak doufám, že budete mít radost z grande finále před prázdninami ."

Návrat domů

Přestože byla Pagáčová poslední dobou vidět spíše v seriálech Ordinace v růžové zahradě nebo Jedna rodina, zůstala pro ni Ulice srdeční záležitostí. Během mnohaletého natáčení totiž prožila životní milníky nejen její postava, ale i samotná Pagáčová.

„Pro mě je ten návrat po pěti letech především velká nostalgie, přeci jen jsem v Ulici strávila čtrnáct let... Přijde mi, jako by se nic nezměnilo, jsou tady stejní lidé, stejné tváře, je to, jako bych se vrátila domů,“ řekla dojatě.

Doma rozvod, v práci svatba

Přestože v soukromí bude Pagáčová brzy řešit rozvod s otcem své tříleté dcery, do Ulice ji nalákala svatba seriálové Gábiny, kterou hraje Aneta Krejčíková (33). S tou je přitom Pagáčová velkou kamarádkou i v běžném životě. 

Seriálová veselka se bez Terezy Jordánové prostě neobjede... Před šesti lety šla Gábina v Ulici Tereze za svědka, když si brala Davida, nyní počítá s tím, že se role obrátí a Tereza jí odsvědčí její vstup do manželství s Jirkou Hermanem (Jan Holík). A když už budou holky zase pohromadě, určitě dojde i na další žhavé novinky...

Fotogalerie
40 fotografií