Česko sice trápí zamračené počasí a déšť, Tereza Kerndlová se ale rozhodla přivést své fanoušky na sociální síti na jiné myšlenky. „Zahajuju plavkovou sezónu,“ napsala stručně ke snímku, na kterém si užívá v bazénu v bílých v plavkách, ve kterých krásně vyniká její bujné poprsí.

Svých sledujících se i zeptala, kam se chystají na dovolenou, kde si užívá ona, ale neprozradila. Pravděpodobně ale vystavuje své přednosti na sluníčku ve svém druhem domově, ve španělské Esteponě. Příspěvek vzbudil velký ohlas, ovšem odpovědí, kdo se kam chystá na dovolenou, se nedočkala. Pod snímkem z bazénu se objevily hlavně lichotky.

Podobná situace vládla na jejím instagramu i minulý týden, kde se před vítězným zápasem českého hokejového týmu pochlubila videem, na kterém David Pastrňák a další hokejisté zpívají jeden z jejích hitů. „Bude se dneska někdo koukat na hokej?“ ptala se u videa, kterým své fanoušky velmi pobavila.

Místo odpovědí na její otázku se však dozvěděla hlavně to, že kluci by raději měli zůstat u hokeje, než začínat se zpěvem. Vzhledem k tomu, že nakonec získali čeští hokejisté zlatou medaili, byla by škoda, kdyby ve své profesi nepokračovali.

Fotogalerie
46 fotografií