I když je v 8. měsíci těhotenství, stále plní své pracovní povinnosti. Lašková s celou rodinou vyrazila na brněnské výstaviště, kde se slavnostně otevřela nová Planeta zábavy. 

Všechno je v pořádku, chlapeček roste, jak má, tak jsme si udělali rodinný výlet. Až se narodí malej, už tolik klidu nebude. Nedávno jsem si uvědomila, že bych už měla chystat věci pro miminko, protože už opravdu stříhám metr do porodu. Naštěstí mám většinu věcí poschovávaných po starších synech, takže se nic moc dokupovat nemusí,“ řekla Blesku Gábina, která má v plánu rodit přirozenou cestou v porodnici. 

Video
Video se připravuje ...

Gabriela Lašková – Brno výstava Markéta Reinischová, Daniel Kristl

Kdybych nedejbože rodila doma, tak tady druhý syn nemusel být, takže potřetí nebudu nic riskovat a budu klidnější v rukách profesionálů. Malý měl okolo krku omotanou pupeční šňůru a už se ztrácely ozvy, takže to bylo napínavý. Zvažoval se císařský porod, protože nebylo jisté, zda se to stihne přirozenou cestou, ale nakonec všechno dopadlo dobře. Věřím, že i potřetí to bude v klidu, akorát by to mohlo být rychlejší. Obavy mám, přeci jenom tady už mám dva kluky a chci tady pro ně být, ale myslím pozitivně a všechno dobře dopadne,“ má jasno bývalá moderátorka Primy. 

Fotogalerie
62 fotografií