Při poslední hospitalizaci měl Polívka o kamaráda obrovský strach. Prezident filmového festivalu je na tom už lépe! „Zaplať pánbůh, je to lepší. Mám z toho radost. Moc jsem se o něj bál,“ svěřil Aha! Polívka, který je s Bartoškou v kontaktu a zajímá se o jeho stav. Polívka se Aha! dokonce pochlubil, že po prodělané operaci tříselné kýly běhá jako srneček.

Dostal se z toho

Poprvé měla zhoubná nemoc u Bartošky podobu rakoviny mízních uzlin v mezihrudí. Okamžitě podstoupil chemoterapie. Je pravda, že herec měl tehdy asi více sil, protože byl podstatně mladší, ale na druhou stranu panuje názor, že ve vyšším věku nádorové onemocnění tak rychle nepostupuje.

Video
Video se připravuje ...

Bolek Polívka David Turek

Drží spolu jako jedna rodina

Největší radost ze křtu knihy Život na kolotoči své bývalé manželky Chantal Poullain (67) měl Bolek Polívka (74). Chantal si za kmotry vybrala nejen syna Vladimíra (34) a Bolkovu dceru Aničku (45), kterou má s herečkou v Evelynou Steimarovou (78), ale i Kamilu (49), již zplodil se Stanislavou Polívkovou. Na první pohled bylo jasné, že vztahy v této rodině nejsou vázány na to, s kým je herec zrovna ženatý...

Fotogalerie
28 fotografií