Zatímco Jiří Paroubek se potřetí oženil, když loni v soukromí řekl ano o 23 let mladší partnerce Gabriele Kalábkové, Petra našla lásku u dlouholetého kamaráda z Řecka. 

„Ano, je to jeden z mých kamarádů, které znám léta letoucí. Seznámili jsme se v Řecku, na ostrově, kam jezdím. Nechtěla bych ho specifikovat, ale má svůj byznys, který úspěšně dělá v Řecku. Známe se dlouho a loni na konci léta vzniklo z přátelského vztahu něco víc. Já i on jsme byli už delší dobu svobodní. Najednou to tak vyplynulo i tím, že se už dlouho známe. Já jsem stereotypní člověk, nerada měním zubaře, kadeřníka a podobně. Takže to pro mě bylo od začátku takové bezpečné. Byl a je to člověk, se kterým si mám co říct a kterému důvěřuji,“ řekla v rozhovoru pro iDnes.cz Paroubková

Video
Video se připravuje ...

Velký krok zpátky ke štěstí: Petra Paroubková si mění příjmení! Markéta Reinischová

Bývalá manželka expremiéra nyní poprvé promluvila i o nové ženě svého ex. „Exmanžel se oženil, dcera velmi dobře vychází s jeho stávající partnerkou, já také. Myslím, že to je fajn. Ty vztahy se tak nějak znormalizovaly, to je i pro dceru dobře,“ říká bývalá překladatelka. 

Já jsem z rozvedeného manželství. Ale velice záhy do něj přišel nevlastní tatínek, který mě vychoval a který měl harmonický vztah s mojí maminkou. Harmonicky, neharmonický, víte, jak to je, ale prostě krásný vztah až do své smrti. Tam jsem viděla skvělý příklad toho, jak krásně se může muž chovat k nevlastnímu dítěti. Choval se ke mně vždy úplně jako k vlastní dceři, to je důležité. A můj současný vztah? Za odměnu? Nevím. Každý vztah je za odměnu, ale musíte na něm tvrdě pracovat,“ tvrdí Petra, která podporuje mobilní aplikaci, jejíž cílem je chránit partnerské vztahy.

Fotogalerie
47 fotografií