Na vyhlášení ankety Zlatý kuchař 2023 do Café Louvre dorazila Jitka Kratinová s prošedivělým elegánem. Oči ale měli jen pro sebe. Jak je vidět na fotkách, kromě důvěrných pohledů a držení se za ruce došlo i na vášnivou líbačku. Tu si dokonce zopakovali i po odchodu z podniku, když spolu jeli tramvají.

Manžel Kratina alias pan Drtikol z filmu Prázdniny pro psa je ovšem nad věcí. „Přeju vám pěkný den,“ smál se do telefonu. Zpráva o tom, že se jeho žena líbala s jiným, ho evidentně do srdce nezasáhla. „Nic jiného nechcete? Tak se mějte hezky,“ odpověděl na dotaz Blesku, co tomu říká.

Rodinná pouta

Jeden z největších a nejvyšších fešáků českého filmu si už své špatné prožil. První manželka Šimona Součková (73) mu po rozvodu pláchla rovnou s jejich ještě školou povinnou dcerou Marií.

Mnoho let žila s novým partnerem ve Francii, a protože bývalý režim emigracím nepřál, Vladimír ji deset let neviděl. Potkali se znovu, až když bylo Marušce už 36 let a sama se stala maminkou.

Video
Video se připravuje ...

Dvojnásobný dědeček Kratina (70): Dovolenou stráví s nejmladší dcerou (20)! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Sto devadesát pět centimetrů vysoký herec si udělal mezi vztahy dvanáctiletou pauzu a pak se oženil s Jitkou. Mají spolu Dominiku (32) a mladší Sofii (22). Dominika prý tvoří pár s Jaroslavem Vítem, ex moderátorky Ivety Vítové (40).

 

Fotogalerie
35 fotografií