Zdaleka ne všechny zážitky z modelingu byly příjemné, a tak se úspěšná česká modelka Eliška Bučková (33) před časem rozhodla dát módnímu světu vale a místo toho rozjela nadační fond Eliška dětem

Během své kariéry se hned několikrát dostala do situací, které jí byly vrcholně nepříjemné. „S obtěžováním jako takovým jsem se nesetkala, ale určitě jsem dostávala podmíněné kšefty. Tak to funguje především v Miláně, kde jsem byla v agentuře, která má velmi dobré reference a je v ní hodně mých kolegyň z České republiky,“ přiznala pro web Lifee.cz

Jak to vypadalo v praxi? „Stávaly se situace, kdy mi bylo řečeno, že musím navštívit konkrétní večírek. Nebo se během focení v prádle najednou objevilo pět mužů, klientů, a nebylo to vůbec příjemné. Řekla jsem si, že na tohle nemám žaludek,“ svěřila se. 

»Už nikdy jsem se nevrátila!«

Tehdy se rozhodla raději z místa utéct. „Po týdnu jsem se šéfovi vymluvila, že musím okamžitě odletět kvůli nečekané rodinné události na Moravě, ale že se po týdnu vrátím. Nechala jsem tam svůj book, všechno, a už jsem se nikdy nevrátila,“ zavzpomínala na nepříjemný zážitek. 

»Chlapi myslí spodkem«

Dnes je Eliška pyšná na to, že všechno, co dokázala, dokázala „čistě“. „Samozřejmě, nikdy jsem neměla tak velké nabídky a kampaně, ale mně by to za to nestálo – nemohla bych se podívat do zrcadla. Ale ano, vím, že tahle práce je podmíněná. Ale je to logické. Chlapi myslí spodkem a v modelingu jsou krásné ženy, takže to takhle může dopadnout. Málokterý chlap to ustojí, to musí mít opravdu dobré manželství nebo dobré zásady,“ myslí si modelka, která se nyní dala na charitu na pomoc nemocným dětem.

Video
délka: 01:21.08
Video se připravuje ...

Zamilovaná Eliška Bučková přibírá a je šťastná: Partnerovi dala slib! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
214 fotografií