S krásnou novinkou se pochlubil na sociální síti sám herec Zdeněk Godla, který sdílel celou sérii fotek novorozence v modré čepičce s popiskem: „Naše nové vnoučátko se nám narodilo ráno ve 3:30. Moc krásnej chlapeček, jmenuje se Jeremy Milan Godla,“ uvedl hrdý dědeček na instagramu. Pod snímkem se to okamžitě začalo hemžit gratulacemi a přáním všeho nejlepšího... a pozadu nezůstali ani jeho kolegové z umělecké branže.

Svým nadšením se netajili třeba zpěvák Jan Bendig (29), herečka Marika Šoposká (33), co stejně jako Godla tančila ve StarDance, či herecký kolega Martin Hofmann (44), jenž hrál v Mostu! hlavního hrdinu Luďana. „Božínkuuuuuuu. Toliko krásy,“ jásala také herečka Erika Stárková (38), která v tom samém seriálu ztvárnila postavu transsexuálky Dáši.

Ona sama je od prosince 2021 maminkou - tehdy dala život dcerce s neobvyklým jménem Alma. Na druhou stranu, otce má ze zahraničí, je jím jihoamerický umělec Cesar, takže se dalo očekávat, že to nebude nějaká Anička nebo Mařenka. 

Video
délka: 02:03.29
Video se připravuje ...

Zdeněk Godla: Dočkáme se ho i na divadelních prknech? Šárka Stejskal, Elmer Carvalho

A i když se v českých poměrech a v české rodině jméno děťátka, tedy Jeremy, může zdát celkem netypické, patří ještě mezi ty nejméně exotické. Zpěvačka Eva Burešová (29) má doma například syny Nathaniela a Tristana Williama, herečka Tereza Ramba (33) dceru Miru, zpěvačka Michaela Nosková(40) dceru Jasnu Marianne.

Moderátorka Emma Smetanová (35) a zpěvák Jordan Haj (34) si doma hýčkají dcery Ariel a Lennon, profesionální celebrita Ornella Koktová (30) syny Quentina a Svena a herecký pár Barbora Poláková (39) a Pavel Liška (51) spolu počali dcery Rikku a Ronju.

Fotogalerie
65 fotografií