S krásnou novinkou se pochlubil na sociální síti sám herec Zdeněk Godla, který sdílel celou sérii fotek novorozence v modré čepičce s popiskem: „Naše nové vnoučátko se nám narodilo ráno ve 3:30. Moc krásnej chlapeček, jmenuje se Jeremy Milan Godla,“ uvedl hrdý dědeček na instagramu. Pod snímkem se to okamžitě začalo hemžit gratulacemi a přáním všeho nejlepšího... a pozadu nezůstali ani jeho kolegové z umělecké branže.

Svým nadšením se netajili třeba zpěvák Jan Bendig (29), herečka Marika Šoposká (33), co stejně jako Godla tančila ve StarDance, či herecký kolega Martin Hofmann (44), jenž hrál v Mostu! hlavního hrdinu Luďana. „Božínkuuuuuuu. Toliko krásy,“ jásala také herečka Erika Stárková (38), která v tom samém seriálu ztvárnila postavu transsexuálky Dáši.

Ona sama je od prosince 2021 maminkou - tehdy dala život dcerce s neobvyklým jménem Alma. Na druhou stranu, otce má ze zahraničí, je jím jihoamerický umělec Cesar, takže se dalo očekávat, že to nebude nějaká Anička nebo Mařenka. 

Video
Video se připravuje ...

Zdeněk Godla: Dočkáme se ho i na divadelních prknech? Šárka Stejskal, Elmer Carvalho

A i když se v českých poměrech a v české rodině jméno děťátka, tedy Jeremy, může zdát celkem netypické, patří ještě mezi ty nejméně exotické. Zpěvačka Eva Burešová (29) má doma například syny Nathaniela a Tristana Williama, herečka Tereza Ramba (33) dceru Miru, zpěvačka Michaela Nosková(40) dceru Jasnu Marianne.

Moderátorka Emma Smetanová (35) a zpěvák Jordan Haj (34) si doma hýčkají dcery Ariel a Lennon, profesionální celebrita Ornella Koktová (30) syny Quentina a Svena a herecký pár Barbora Poláková (39) a Pavel Liška (51) spolu počali dcery Rikku a Ronju.

Fotogalerie
65 fotografií