Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno, bouřka 21°C

Čerstvá máma Nikol Švantnerová: Porod v přímém přenosu!

/
 • Švantnerová
  20. března 2023 ● 05:46

  Novopečená máma Nikol Švantnerová (30), která v pátek přivedla na svět svou dceru Miu, s odstupem svým fanouškům na sociálních sítích nabídla svůj porod prakticky v přímém přenosu! A to i přes neintimnější okamžiky!

 • 1.

  Porod poznal pes

  Švantnerová totiž nabídla sérii snímků, na kterých mapuje celý průběh porodu. Začala se svou fenkou, která prý tušila, že je cosi ve vzduchu. „Tenhle tvoreček poznal, že se něco děje, jako první. Dostala moji mikinu a babička přijela hlídat,“ píše modelka.

 • 2.

  Je to tady

  To bylo už den před porodem. „Ve čtvrtek v sedm ráno mi praskla voda, kontrakce žádné, tak jsem si dala sprchu, pobalila a jeli jsme do porodnice,“ napsala k další fotce, kde označila i Nemocnici Agel ve Šternberku.

 • 3.

  Porod při svíčkách

  Následoval poslední snímek s bříškem, vychvalování porodnice. Na fotce je příjemné šero, pokoj osvětlovaly pouze zapálené svíce. 

 • 4.

  První kontrakce

  „První kontrakce přišly kolem 6. a kolem 9. jsme se přesunuli na porodní sál, tady ve Šternberku to mají strašně útulné,“ pochlubila se a připojila i snímek z lůžka, na kterém je vidět, že už porod začíná.

 • 5.

  Tatínek reportér

  „Nakonec se vše strašně rychle rozjelo. Díky tatínkovi, který byl od začátku až do konce celou dobu se mnou. Mám alespoň vzpomínky na toto vše,“ chválí manžela, který nepustil foťák z ruky.

 • 6.

  Zázrak

  „A najednou v 0:19 mi na břicho položili tenhle malý zázrak,“ raduje se Nikol z dcerky.

  Video
  Video se připravuje ...

  Nikol Švantnerová na Plese jako Brno: Jak se poprala s rostoucím bříškem? Markéta Reinischová

  Fotogalerie
  58 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 9

Julie1: Zrození človíčka nádhera, nikdy mne to nepřestane dojímat. Nejenom rodině, ale nám všem se narodila Mia, vítej mezi nás, člověčí společenství

(20. 03. 2023 18:41)

Renata Škůrková: Katastrofa.. 😢. I tyto intimnosti dokáže prodat... Nechutná nebo hloupá... 😡

(20. 03. 2023 11:48)

Slusnost: Říkám si proč, tohle je přece tak intimní věc a jestli to dělala pro peníze tak je hloupá a neváží si sama sebe.

(20. 03. 2023 10:23)

lucie13: Tato půvabná slečna se cpe do novin s každým uprdnutím.
Kariéra Miss a přítelkyně různých fotbalistů.
Tento rádoby moderní trend nechápu, sdílet i intimity ze života na internetu.

(20. 03. 2023 09:53)

Uživatel_5606215: Pro mne je uplne jedno ci porodila decko alebo krokodila kvoli pracchom su schopne robit vsecko mozne tolko deciek sa rodi v tejto republike a nemusi to davat do novin aspon dufam ze ten pes vie kdo je otec

(20. 03. 2023 09:46)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy