Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 9°C

Padesátka na krku! Půlstoletí slaví Krainová, Bendová nebo Herzigová

/
 • Slavné padesátnice
  9. března 2023 ● 19:45

  Rok 2023 je pro některé české hvězdy mezníkem. Za své jméno si totiž do závorky dají 50. Mezi prvními, kdo už tzv. zajíždí páté gumy, je modelka Simona Krainová, která kulatiny oslavila ve svém druhém domově v Dominikánské republice. 

 • 1.

  Simona Krainová

  Modelka Simona Krainová oslavila kulatiny 19. února. S rodinou a čivavami už na začátku února odletěla do Dominikánské republiky, kde mají druhý domov. A právě tady proběhla oslava. 

  U Simony doma se sešlo spoustu přátel, převážně z České republiky. S oslavou jí pomáhal velký kamarád a český Ken Robert Paulát, který měl s sebou pochopitelně svého 1,5 roku starého syna Andrease. Nechyběli ani místní obyvatelé, se kterými se Vágnerovic rodina stihla už seznámit.

  Slavilo se na terase, kde bylo na stole pro deset lidí přichystané občerstvení. Pravé šampaňské teklo proudem, hrála hlasitá hudba a děti v plavkách a s nafukovacími rukávky běhaly kolem bazénu. Simonin manžel nosil pivo z lednice a Paulát měl na starost čokoládový dort.

 • 2.

  Alice Bendová

  1. listopadu zaklepe padesátka na dveře Alici Bendové. Herečka je roky stejná a málokdo by jí tuhle číslovku hádal.

  Zanedlouho to budou dva roky, co jí přítel Michal Topol na levý prsteníček navlékl zásnubní prsten. A pořád nic.

  Vím, je to už trapné, ale my prostě nemáme čas něco pořádat. Mysleli jsme, že to stihneme v létě na Kanárech. A nic. Příští rok slavím 50, takže budu stará bába v bílých šatech,“ tvrdí se smíchem herečka. Není tedy vyloučené, že veselku spojí s oslavou. Tak se nechme překvapit. 

 • 3.

  Jitka Schneiderová

  Oslava kulatin čeká 23. března Jitku Schneiderovou. U herečky platí – čím starší, tím lepší. Našla se ve stylu elegantní dámy, ale i holky na pohodu. 

  Herečka vše zvládá bez plastik a o to větší důvod mají mnohé ženy k závisti. Když se pochlubí fotkou z dovolené, tak nějaké špíčky či strie byste hledali marně. Pyšní se plochým bříškem a tělem, které nevyžaduje ani žádné filtry a retuše. Je prostě vidět, že se udržuje ve skvělé formě.

  Po rozvodu s Davidem Švehlíkem našla lásku u designéra Lukáše, se kterým loni oslavila osmé výročí vztahu. 

 • 4.

  Eva Herzigová

  Supermodelka Eva Herzigová oslaví 50. narozeniny 10. března. Úspěšná česká kráska a trojnásobná maminka, která prorazila ve světovém modelingu, vypadá stále božsky.

  Hodně lidí v mém okolí se nechalo kosmeticky upravit. Viděla jsem jejich tváře před a po… A nahání mi to hrůzu! Není to ani trochu přitažlivé,“ řekla Eva, která nedrží žádné diety a ani tělo nemučí v posilovně. Dává přednost zdravé italské, francouzské a japonské kuchyni a vyhýbá se alkoholu. Vodkou si Herzigová jen proplachuje své blonďaté vlasy, aby byly ještě zářivější.

 • 5.

  Aleš Háma

  6. května páté gumy zajede moderátor a herec Aleš Háma. Sympaťák známý z televizních obrazovek měl ale vždy dar vypadat téměř jako mladík. 

  Otec dvou synů si rád dopřává netradiční dovolené s manželkou Gábinou a je velmi dobrý kuchař.

  Po studiu na konzervatoři odjel na rok a půl na zkušenou do San Franciska. Po svém návratu mimo jiné moderoval společně s Hanou Šimkovu Snídani s Novou, později založil kapelu Hamleti a společně s Jakubem Wehrenbergem nastoupil do rádia Frekvence 1, kde působili sedm let.

  Háma si zahrál také v několika muzikálech a patří k populárním moderátorům. V současnosti například provádí vědomostním pořadem Kde domov můj? či zábavní show Tvoje tvář má známý hlas.

 • 6.

  Bohuš Matuš

  Bohuš Matuš si 50 let připomene 17. srpna. Muzikálový pěvec si v roce 2021 vzal za manželku o dost mladší krásku Lucinku. Svatba proběhla v den její plnoletosti a nechyběla jejich dceruška (2) Natálka. 

  Do budoucna by chtěl ještě jedno dítě a dál se naplno věnovat své kariéře. 

  Fotogalerie
  123 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy