Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Ornella slaví 30! Z necudné Štiky trojnásobnou sexy mámou

/
 • Krásná Ornella v době, kdy se o ní začalo psát.
  17. února 2023 ● 18:24

  Mladičká sexy blondýnka, divoká, cílevědomá... a slepě zamilovaná do mnohem staršího a hlavně ženatého muže. Tak se široké veřejnosti představila Ornella Koktová, tehdy Štiková, která 17. února slaví své kulatiny – již 30. narozeniny.

  Když se před lety poprvé v médiích objevila zpráva o úletu Josefa Kokty (nyní 65, tehdy 54) s mladičkou, sotva plnoletou studentkou Ornellou, nikdo rozhodně netipoval, že by mohl mít tenhle příběh dobrý konec. Z flirtíku plavovlasé zlatokopky s ženatým mužem se však postupem času stalo krásné manželství, ze kterého postupně vzešly tři děti – synkové Quentin (za necelý měsíc 10) a Sven (v dubnu 3), a dcerka Lilianne (v dubnu 2).

 • 1.

  Láska přes internet

  Vztah devatenáctileté blondýny Ornelly Štikové a zchudlého podnikatele Josefa Kokty začal na facebooku v roce 2011. Dlouho si psali pouze po síti, pak došlo na telefonáty a nakonec i setkání. Hnízdečkem jejich lásky se údajně stal hlavně Koktův byt v Pařížské ulici, o kterém jeho tehdejší manželka dlouho říkala, že je na prodej. Po několikaměsíčním vztahu se pak už nebáli objevit se spolu ve společnosti. Přestože byl Kokta s mladou Štikou mnohokrát viděn, jak se s ní vodí za ručičku po Praze anebo se rovnou líbají, tehdejší milionář všechny spekulace zuřivě odmítal.

 • 2.

  Těhotenství

  Jakmile Ornella oznámila své těhotenství, Kokta dokonce okamžitě popřel otcovství. Tuhle „báječnou novinku“ se ostatně od své milenky dozvěděl SMSkou během rodinné dovolené se ženou a synem na Floridě, kde měli vilku. „Nechám si udělat testy,“ hřímal v srpnu 2012 rozčilený Kokta pro Blesk. Tehdy dvacetiletá mladá žena si však byla jistá, že miminko spolu počali na karlovarském filmovém festivalu.

 • 3.

  Uniklé fotky

  V tom samém roce se Ornelle podařil pořádný trapas. Na světlo světa se dostaly její nahé fotky, které byly nafoceny během castingu na film Jiřího Menzela (†82) Sukničkář. „Šla jsem do užšího výběru dvaceti holek. Přišlo mi normální nafotit polonahé fotky, když jsem se měla mihnout na plátně. Bohužel to nakonec nevyšlo, nevybrali mě. Mrzí mě ale, že se kolem toho spustil takový povyk a že někdo ty fotky pustil ven,“ vysvětlovala zhrzená Ornella, která tehdy dokonce tvrdila, že její fotky poskytl médiím sám režisér. Toho ale nařčení velice rozzlobilo, a dokonce zvažoval žalobu...

 • 4.

  Quentin

  Žaloba se každopádně nekonala, následujícího roku se Kokta přece jenom rozvedl, a když se pak malý Quentin narodil, nebylo pochyb, čí je: už od malička je totiž neuvěřitelně podobný svému tatínkovi. Též Ornella dokázala, že není jenom zlatokopkou, za kterou ji každý měl: Koktu totiž neopustila, i když přišel o všechny své peníze (nejprve na burze, zbytek při rozvodu). Stála při něm i v době, kdy trpěl dlouhodobými zdravotními problémy.

 • 5.

  Svatba

  Svatba se konala 16. ledna 2013 a pár si řekl své „ano“ v restauraci poblíž Pražského hradu, kde se za hlavní chod běžně účtuje klidně i pětistovka. A Ornella nezklamala – velký výstřih měly i její svatební šaty. Ostatně, čekal by u ní někdo něco jiného?

 • 6.

  Sven a Lily

  Stejně jako Ornella byla skálou, o kterou se mohl opřít, svému Josefovi, on podpořil ji, když pro změnu potrápilo zdraví ji. Pouhé tři měsíce po narození synka Svena, který přišel na svět císařským řezem, totiž nečekaně znovu otěhotněla. A to je podle lékařů velikým rizikem, protože se doporučuje, aby mezi tímto vážným chirurgickým zásahem do ženského těla a dalším porodem byl rozestup minimálně dva roky. To aby se rána v děloze dostatečně zahojila. „Jsem kvůli tomu riziková rodička, tak doufám, že to zvládnu…“ bála se Ornella. Nakonec ale vše dobře dopadlo.

 • 7.

  Mamma Štiková

  Nelze nezmínit komplikovaný vztah Ornelly s její matkou Monikou (50), dnes Binias. Obě dámy byly vždycky na nože a skoro to vypadalo, jako kdyby spolu soupeřily – tedy hlavně Monika s mladší a úspěšnější Ornellou. Vše vyvrcholilo jak účinkováním v reality show Štiky, tak dnes již legendární hádkou ve studiu Blesku. Od té doby spolu nejsou v kontaktu. Monika koneckonců začala nový život v Německu, kde se provdala za mladinkého hokejistu Petra Biniase (26) ve věku její dcery Charlotty (26), a nevídá ani svá vnoučata. Nemá zájem... Naopak, docela nedávno vykřikovala něco o tom, že by ještě ráda měla další dítko sama.

 • 8.

  Ornella

  Ale zpět k Ornelle. Ta na to, že je „zasloužilou“ matkou tří dětí, rozhodně nevypadá. A mnohem více jí to sluší nyní coby brunetě nežli jako peroxidové plavovlásce na počátku své „mediální kariéry“. Podívejte se do naší galerie a vychutnejte si pohled na tuto lepou děvu krev a mléko, co se odjakživa pyšní krásnou ženskou postavou s pořádným poprsím, plochým bříškem a boky tak akorát...

  Fotogalerie
  76 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy