Zatímco se Daniela denně připravuje na moderování akcí a na rozhovory různého typu, Ondřej tráví hodiny nad klavírem nebo v nahrávacím studiu. Když se pak večer sejdou doma, padnou vyčerpaně na gauč, kde už zůstanou.

„S Ondrou se nejraději válíme na gauči. Ale i sportujeme. Já mám třeba hrozně ráda běhání. On ze začátku brblal, že je na to moc těžký a že má radši silový cvičení. Ale teď mám pocit, že jsem mu vysvětlila, že je to velmi přínosný, takže už chodí se mnou,“ prozradila Písařovicová v rozhovoru Blízká setkání na Českém rozhlase Dvojka.

A když zrovna nelenoší, tráví volné chvilky cestováním, které oba milují. „Byli jsme spolu v New Yorku, to byl takový poznávací zájezd, ale taky jsme byli na dovolené, kde jsme jen četli a odpočívali. Teď naposledy jsme byli v Miláně na koncertě Eltona Johna. To dostal Ondřej k narozeninám. Byli jsme tam s přáteli, spojili jsme to s prohlídkou města, dobře se najedli a hrozně jsme si to užili,“ zavzpomínala Daniela na jejich nedávnou cestu.

Také se pochlubila, že je mezi prvními, kdo slyší Ondřejovu tvorbu. S Brzobohatým si dokonce zazpívala písničku k filmu Slovo, kterou pro ni složil. Jejich duet ale vznikl jen na domácí půdě, kde také zůstane. Písařovicová totiž na hereckou či pěveckou kariéru nemá ambice.

Video
délka: 02:26.67
Video se připravuje ...

Písařovicová o vztahu s Brzobohatým: Záludnosti soužití s Ondřejem! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
43 fotografií