Janeček vlastní dům s rozlehlým pozemkem v Dominikánské republice už od devadesátých let a Krainová si nedávno pořídila apartmán v nedalekém komplexu. Ten postavil právě Janečkův kamarád. "Česká komunita je tu poměrně silně zastoupená, takže se vídáme. A právě moji letití kamarádi Tomáš a Janička jsou developeři jednoho velice pěkného komplexu asi pět minut ode mě. Byl jsem zrovna u nich na návštěvě, když Simona s manželem přiletěli," prozradil Blesku Janeček.

Ten do Dominikánské republiky odletěl už před Vánoci a ještě několik týdnů tam hodlá zůstat. Vrátí se v březnu na posledních dvacet představení Fantom Opery a přípravu staronového kusu Ples upírů, který bude uvádět od září. Krainová s manželem a dětmi v exotice pobudou až do dubna, čekají totiž, až bude zrekonstruovaný jejích pražský byt.

„Náš domov se momentálně nachází v těchto pěti kufrech. Zbytek je ve stovkách krabic rozmístěných po celé Praze. Nejvíc pro mě je zjištění, že mraky těch věcí vůbec nepotřebuji,“ přiznala modelka před odletem a ukázala jejich střešní holobyt. 

Video
Video se připravuje ...

Simona Krainová má jasno o oslavě 50! Mejdan v Karibiku a tajný dárek Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
37 fotografií