Ples jako Brno opět předvedl, že zkrátka umí. Nejenomže vše jelo jako na drátku, ale hosté od první chvíle ovládli taneční parket a juchali tam až do ranních hodin. 

Svého nového přítele poprvé veřejně vyvedla Gábina Partyšová. „Jsme už spolu nějaký čas a společnosti se nevyhýbáme. Jsme oba z Brna, takže volba byla jasná,“ řekla Blesku moderátorka, která byla tzv. »na domácí půdě«, protože její partner je majitelem Galerie Vaňkovka, kde se ples konal.

Gábina při příchodu řekla že určitě budou tančit - a opravdu tančili. Hlavně na pomalejší písně, při kterých moderátorka dávala jasně najevo, že je zamilovaná. K Igorovi se tulila a špitala mu cosi do ouška...

Video
Video se připravuje ...

Partyšová je opět zamilovaná! Romantika v Benátkách a slova o růžových brýlích Markéta Reinischová

Střevíčky určitě protancovala Taťána Kuchařová. Tu sice na ples doprovodil majitel kadeřnictví Tomáš Arsov, ale na parketu to roztáčela se sympatickým vousáčem. Bývalá manželka Ondřeje Brzobohatého(39) je skvělá tanečnice, vždyť se v roce 2013 zúčastnila šesté řady taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí a ve dvojiciJanem Onderem skončila na druhém místě.

Frontman kapely Olympic Petr Janda (80) se netají tím, že není moc dobrý tanečník, a tak zpovzdálí pozoroval svou manželku Alici, jak jí to v kole jde s neznámým mladíkem. Ten ji dost provedl, protože pak vysíleně padla na klín právě svému muži. 

Do ranních hodin se na parketu vlnila i modelka Nikol Švantnerová (30), která je v sedmém měsíci těhotenství. „Nevím, jestli vydržím do půlnoci, ale tancovat budu,“ tvrdila při příchodu misska, kterou doprovodil přítel. A když nemohl, tak ho zastoupila sporťačka Inna Puhajková

Taneční kroky oprášila i operní diva Andrea Kalivodová (45) s manželem Radkem nebo Ladislav Špaček (73) s manželkou, s níž v patnácti letech chodil do tanečních. 

Fotogalerie
140 fotografií