Představitelka mnoha filmových maminek, snímkem Už zase skáču přes kaluže počínaje, podle informací Blesku nejspíš prodělala mozkovou příhodu. Byla dost opuštěná.

„Má řadu problémů, které se vzájemně ovlivňují a se kterými se u pacientů v tak vysokém věku dá jen těžko něco dělat,“ uvedla pro Blesk Jaroslava Obermaierová. 

„Dostala mrtvici. Návštěva ji našla částečně ochrnutou a s očima v sloup. V podstatě ji zachránili. Hned jí volali rychlou. Jenže v takovém případě je třeba se co nejdřív dostat do rukou lékařů a záchranka uspěla až u třetí nemocnice,“ tvrdí zdroje webu eXtra.cz.

Hadrbolcová se vdala jen jednou, ale nedopadlo to. Druhý životní vztah se známým kameramanem a dokumentaristou Jiřím Průchou bohužel přervala partnerova smrt. Zdena se z ní vlastně nikdy neoklepala.

„Mívali jsme společně krásné Vánoce,“ svěřila před šesti lety. Takové svátky jako loni ale nečekala ani v nejhorším snu. Herečka již v létě trochu bojovala se smyslem pro realitu.

Nemohla chodit, a tedy ani opustit byt v krásné lokalitě Malé Strany pod Pražským hradem. Dny se pro ni nekonečně vlekly. „Nečtu ani nekoukám na televizi,“ postěžovala si. Trápení měla i proto, že jí museli po jedné větší operaci udělat vývod. Herečka už byla na nutnou péči příliš zesláblá.

Video
délka: 04:53.66
Video se připravuje ...

Drbárna z ULICE: Kdo je největší gentleman v Ulici? Videohub

Fotogalerie
24 fotografií