Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, bouřka 21°C

Silvestr slavných: Obří pařba s Havlovou a Jágrem v casinu! A kde byla Bohdalová?

/
 • Silvestr slavných
  Aktualizováno - 1. ledna 2023 ● 09:56
  31. prosince 2022 ● 15:56

  Jak probíhaly silvestrovské oslavy slavných? Kam vyrazila česká smetánka? Kde slavil vdovec Štefan Margita a jak a s kým Jiřina Bohdalová?

 • 1.

  Havlová to rozjela s Jágrem v casinu

  Dagmar Havlová, Jaromír Jágr, Olga Lounová a další
  Autor: Facebook

  Bez přehánění obří mejdan českých hvězd se odehrál v Casinu King´s na Rozvadově miliardáře Leona Tsoukernika, který patřil k velkým příznivcům a mecenášům Karla Gotta, který zde na Silvestra také často vystupoval. Také letos zde byl výkvět české smetánky. Sešli se tu Dagmar Havlová, Jaromír Jágr, Olga Lounová, Michal David, Blanka Matragi a řada dalších.

 • 2.

  Bohdalová zůstala doma

  Jiřina Bohdalová, Simona Stašová, Zdeněk Zelenka
  Autor: Facebook

  Jiřina Bohdalová, která má v posledních týdnech problémy s páteří kvůli naštípnutému obratli letos nejela ani na svou oblíbenou chalupu a zůstala doma. Společnost jí tam dělal její kamarád, režisér Zdeněk Zelenka, a před půlnocí přispěchala i dcera Simona Stašová, která měla silvestrovské představení. "Byl to prostě nádherný, komorní Silvestr ve třech. Připíjíme na zdraví všem!" popsal to Zelenka.

 • 3.

  Holubová v bunkru

  Eva Holubová
  Autor: Facebook

  Eva Holubová na Facebooku prozradila, že Silveszra protrpěla doma se svými vyděšenými pejsky. "Dobré ráno, tak jak? Já s čistou hlavou, půlnoc jsem “oslavila” s našimi pejsky. Tak moc se Eska bála, že jsem ji vůbec nemohla najít. Byla zapasovaná za pohovkou. Udělala jsem ležení na zemi v obýváku, pustila TV, aby přehlušila ten “hon na lišku”, co se venku odehrával. Naštěstí kolem jedné hodiny u nás skončil a my jsme usínali v jednom klubku, já a moji tři psí kamarádi. A tak jsme se před sedmou hodinou taky probudili. Manžel zřejmě vypnul TV, ale nechal nám svítit stromeček. Bylo to velmi silné probudit se ráno, obložena těmi 3 věrnými a oddanými dušemi, otevřít oči přímo do světla," napsala.

 • 4.

  Margita po 30 letech na Silvestra pracoval

  Štefan Margita
  Autor: Facebook

  Stejně jako Štědrý den, také Silvestra trávil Štefan Margita s manželi Kindlovými, rodiči malé Adelinky, kvůli které se v týdnu strhla mediální přestřelka mezi nimi a Adelinčinou bilogickou babičkou. Margita slavil stejně jako řada hvězd v Casinu Leona Tsoukernika, ovšem on tam byl pracovně. "Po třiceti letech jsem vzal kšeft," prozradil čerstvý vdovec po Haně Zagorové (†75). Na videích na sociálních sítích jsou ukázky třeba toho, jak zpívá svůj velký hit Jaká to nádhera. Už v průběhu dne se na sociálních sítích Hany Zagorové objevilo oznámení, že jejich správci budou v profilech nadále aktivně pokračovat a plnit je vzpomínkami na Hanku.

 • 5.

  Hruška s nahým zadkem

  Láďa Hruška
  Autor: Facebook

  Televizní kutil Láďa Hruška věří, že v Novém roce neskončíme s holým zadkem.

 • 6.

  Frýd chce petardy

  Karel Frýd
  Autor: Facebook

  Fitnessový trenér a někdejší účastník reality show Big Brother Karel Frýd na Facebooku podotkl, že si myslí, že petardy k Silvestru patří, a okamžitě se strhla přestřelka jejich zastánců a odpůrců, zejména majitelů vystresovaných domácích zvířat.

 • 7.

  Křivková doufá v lepší rok

  Petra Křivková Svoboda
  Autor: Facebook

  Moderátorka Petra Křivková Svoboda má za sebou nelehký rok, jehož konec jí přinesl smrt dvou blízkých - jedním z nich byl stylista Jan Pokorný, který spáchal sebevraždu. Petra proto na sociální síti přála fanouškům citátem Senecy a věří v nové začátky.

 • 8.

  Mesarošová ve Špindlu

  Dominika Mesarošová
  Autor: Facebook

  Tradičně Silvestra pojala modelka Dominka Mesarošová, která letos vyrazila na hory do Špindlerova mlýna, kde se tradičně schází celá řada celebrit.

 • 9.

  Makarenko v Paříži

  Taťána Makarenko
  Autor: Facebook

  Taťána Makarenko se v poslední den roku 2022 ohlásila z Paříže.

 • 10.

  Fišerová hraje

  Bára Fišerová
  Autor: Facebook

  Tak jako mnoho herců, také Bára Fišerová přála příznivcům Šťastný Nový rok z divadla, ve kterém hraje silvestrovské představení. Na jevišti byla během Silvestra také Simona Stašová a mnoho dalších umělců.

 • 11.

  Decastelo na Kapverdách

  Eva Decastelo na Kapverdách
  Autor: Facebook

  Pryč z Česka před oslavami utekla Eva Decastelo (40), která se svými dětmi odletěla na Kapverdy. Svým příznivcům tak popřála do Nového roku opálená od moře. O půlnoci pak dala na sociální síť fotku se svým přítelem Tomášem Třeštíkem a hashtagem láska.

 • 12.

  Kerndlová na Moravě

  Tereza Kerndlová
  Autor: Facebook Terezy Kerndlové

  Se svými rodiči a manželem na statku na Moravě tráví letos svátky zpěvačka Tereza Kerndlová, která je jinak velkou část roku ve svém domě ve Španělsku. Vánoce doma si však ujít nenechala a v Česku zůstává i přes Nový rok.

 • 13.

  Borhyová v práci

  Lucie Borhyová
  Autor: Facebook

  Na oblíbené Lucii Borhyové si Nova postavila celého televizního Silvestra. Lucie nejdřív odmoderovala sváteční zpravodajské relace, a potom se stala ústřední hvězdou zábavného pořadu.

 • 14.

  Trávníček s rodinou

  Pavel Trávníček
  Autor: Facebook

  Pavel Trávníček, který nedávno musel do nemocnice kvůli problémům s dýcháním, byl se svou rodinou. Jeho syn navíc 30. prosince slavil narozeniny. „Největší láska a dar Maxmiliánek slaví 6let, milujeme Tě. Být matkou na plný úvazek je jednou z nejlépe placených prací. Protože odměnou je čistá láska,“ napsala k tomu Trávníčkova manželka Monika.

 • 15.

  Jakub Ludvík slaví na Střeláku

  Jakub Ludvík slavil na Silvestra narozeniny
  Autor: David Kundrát

  Jakub Ludvík uspořádal velkou oslavu pro své přátele na pražském Střeleckém ostrově. Fotograf, před jehož objektivem se vystřídali snad všichni slavní Češi, slavil na Silvestra 53. narozeniny.

 • 16.

  Gelemové je 40

  Vernisáž obrazů Lucie Gelemové
  Autor: CNC_Marek Pátek

  Bývalá partnerka Felixe Slováčka (79) Lucie Gelemová slavila dokonce jubileum - na Silvestra jí bylo 40 let. Narozeniny i Nový rok trávila v rodných jižních Čechách.

 • 17.

  Gottová: Koukejte koukat

  Pocta Karlu Gottovi
  Autor: archiv Blesku

  Vdova po Karlu Gottovi (†80) popřála fanouškům pozváním na televizní záznam unikátního koncertu. „Milí Kájovi příznivci, přeji vám nádherný poslední den v tomto roce a ráda bych vás pozvala ke sledování Pocty Karlu Gottovi. Záznam letošního velkého koncertu z pražské O2 areny vysílá dnes večer Česká televize. Vystoupilo na něm více než čtyřicet Karlových přátel a kolegů, kteří zpívali jeho písně. Věřím, že pro ty z vás, kteří koncert uvidí poprvé, to bude krásný zážitek a pro ty, kteří s námi v O2 Areně byli, milé připomenutí té nádherné a jedinečné atmosféry. Krásný závěr letošního roku a šťastné vykročení do roku 2023! Vaše Ivana,“ napsala na sociální síť.

 • 18.

  Rozjetá Beckhamová

  S přáním všeho dobrého do nového roku se hlásily také zahraniční celebrity. Bývalá Posh Spice, zpěvačka, módní ikona a návrhářka Victoria Beckhamová sdílela fanouškům divokou vzpomínku z roku 1997 z filmu o Spice Girls. 

 • 19.

  Krajčo s Karin

   

  Fotogalerie
  21 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 18

andrezeman: Měla ji s sebou, i otec byl, pařila celá rodina.

(02. 01. 2023 01:52)

Jiří Zvěřina: Některé "slavné" ani neznám...

(01. 01. 2023 23:20)

Rooza: Trošku nechápu novopečenou maminku Lounovou. Kolik dní je stará její dcera a kolik let má Lounovoá?
Asi je pro ní těžké nepařit na Silvestra. Měla na to jen přes čtyři dekády, si toho holka moc neužila ještě asi co... 🙄

(01. 01. 2023 21:04)

Jiří Zvěřina: Každou chvíli...

(01. 01. 2023 18:31)

Volejbal: tvoje ubohost je nezměrná

(01. 01. 2023 16:47)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy