Zatímco Karel Vémola se kromě svých úspěchů v zápasech proslavil i díky svým nešťastně provaleným nevěrám, jeho manželka Lela by si kousek pozornosti také ráda urvala pro sebe. Kývla na nabídku televize Barrandov, kde by se ještě víc zviditelnila ve své vlastní zábavné talkshow Lela Show.

Vémolová si do pořadu má zvát převážně influencery, tedy lidi z branže, která jí je nejbližší. Sama totiž na Instagramu jako influencerka vystupuje. Premiérový díl se měl vysílat už zítra. Jenže její synek jí překopal plány.

„Chtěla jsem se vám omluvit. Bohužel, premiéra mojí Lela Show se nebude vysílat 26.11. v 21:35, protože můj syn byl hospitalizovaný v nemocnici. Protože nás až včera pustili a musí být v domácím léčení, tak je pochopitelné, že se to muselo posunout,“ oznámila Lela svým fanouškům na Instagramu. Náhradní první díl tedy televize odvysílá až 3. prosince.

Její téměř roční syn Rocky dostal před pár dny v noci vysoké horečky, a tak playmate pospíchala s kloučkem do nemocnice. Tam mu diagnostikovali těžkou laryngitidu, a tak musel chlapec v nemocnici pár dní zůstat.

Video
délka: 00:17.48
Video se připravuje ...

Mejdan po svatbě Karlose a Lely Markéta Reinischová

Fotogalerie
37 fotografií